«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Olav Krogsæter (21.07.2008)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Olav Krogsæter (21.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (21.07.2008)
Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll) Trond Einar Brobakk (19.07.2008)
Anania hortulata (Nesleengmott) Trond Einar Brobakk (19.07.2008)
Crambus pascuella (Beitenebbmott) Olav Krogsæter (20.07.2008)
Udea prunalis (Buskengmott) Olav Krogsæter (20.07.2008)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Olav Krogsæter (20.07.2008)
Stenoptilia pterodactyla (Tveskjeggveronikafjærmøll) Olav Krogsæter (20.07.2008)
Eudonia truncicolella (Barkmosemott) Olav Krogsæter (20.07.2008)
Udea prunalis (Buskengmott) Michael Fredriksen (20.07.2008)
Epinotia immundana (Brun kveldvikler) Frode Falkenberg (20.07.2008)
Udea prunalis (Buskengmott) Frode Falkenberg (20.07.2008)
Gelechia sororculella Frode Falkenberg (20.07.2009)
Eucosma obumbratana (Dylleengvikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Archips rosana (Brun bjellevikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Agriphila straminella (Blek nebbmott) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (18.07.2008)
Euhyponomeutoides albithoracellus Kjell Tore Vogsland (15.07.2008)
Tinea pellionella (Pelsmøll) Kjell Tore Vogsland (15.07.2008)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Kjell Tore Vogsland (15.07.2008)
Helcystogramma rufescens Kjell Tore Vogsland (15.07.2008)
Pediasia contaminella (Rappnebbmott) Kjell Tore Vogsland (15.07.2008)
Eudonia pallida (Blek mosemott) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Eudonia truncicolella (Barkmosemott) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Phycitodes saxicola (Kystsmalmott) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Phycitodes saxicola (Kystsmalmott) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Thiodia citrana (Sitronvikler) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Donacaula mucronella (Gulrandsivmott) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Olav Krogsæter (17.07.2008)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Frode Falkenberg (12.07.2008)
Donacaula mucronella (Gulrandsivmott) Alf Tore Mjøs (04.07.2008)
Nymphula nitidulata (Porselensdammott) Alf Tore Mjøs (04.07.2008)
Elophila nymphaeata (Flekkdammott) Alf Tore Mjøs (04.07.2008)
Crambus pascuella (Beitenebbmott) Frode Falkenberg (12.07.2008)
Agriphila straminella (Blek nebbmott) Frode Falkenberg (12.07.2008)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Frode Falkenberg (12.07.2008)
Phiaris micana (Sølvprydvikler) Frode Falkenberg (12.07.2008)
Catoptria margaritella (Perlemornebbmott) Frode Falkenberg (12.07.2008)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) Frode Falkenberg (11.07.2008)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Frode Falkenberg (15.07.2008)
Crambus pascuella (Beitenebbmott) Frode Falkenberg (15.07.2008)
Hofmannophila pseudospretella (Frømøll) Alf Tore Mjøs (03.07.2007)