Tortricidae (Viklere)
Cochylimorpha alternana (Knoppurtpraktvikler) Even Mjaaland (28.07.2010)
Thiodia citrana (Sitronvikler) Even Mjaaland (28.07.2010)
Epiblema foenella (Burotstengelvikler) Even Mjaaland (28.07.2010)
Piniphila bifasciana (Furublomstvikler) Olav Krogsæter (30.07.2010)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Michael Fredriksen (30.07.2010)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Michael Fredriksen (30.07.2010)
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) Svein Bekkum (31.07.2010)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) John Grønning (29.07.2010)
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) Frode Falkenberg (30.07.2010)
Eudemis profundana (Eikerullvikler) John Grønning (30.07.2010)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Svein Bekkum (30.07.2010)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Svein Bekkum (30.07.2010)
Phiaris dissolutana (Lavprydvikler) Svein Bekkum (30.07.2010)
Ancylis laetana (Ospesigdvikler) Svein Bekkum (30.07.2010)
Acleris laterana (Buskflatvikler) Michael Fredriksen (29.07.2010)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Michael Fredriksen (29.07.2010)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Michael Fredriksen (29.07.2010)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Michael Fredriksen (29.07.2010)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Øyvind Stickler (29.07.2010)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Øyvind Stickler (29.07.2010)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Øyvind Stickler (29.07.2010)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Svein Bekkum (29.07.2010)
Falseuncaria ruficiliana (Bredbåndpraktvikler) Kjell mjølsnes (28.07.2010)
Hedya dimidiana (Brun fugleskittvikler) Svein Bekkum (28.07.2010)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) Øyvind Stickler (28.07.2010)
Zeiraphera griseana (Bartrekveldvikler) Frode Falkenberg (26.07.2010)
Piniphila bifasciana (Furublomstvikler) Frode Falkenberg (26.07.2010)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Øyvind Stickler (27.07.2010)
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) Kjell Mjølsnes (27.07.2010)
Notocelia rosaecolana (Blek rosevikler) Kjell Mjølsnes (27.07.2010)
Epinotia signatana (Heggekveldvikler) Svein Bekkum (27.07.2010)
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) Svein Bekkum (27.07.2010)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Kjell Tore Vogsland (25.07.2010)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Kjell Mjølsnes (26.07.2010)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Øyvind Stickler (25.07.2010)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Øyvind Stickler (25.07.2010)
Archips oporana (Furubjellevikler) John Grønning (22.07.2010)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Kjell Mjølsnes (22.07.2010)
Zeiraphera griseana (Bartrekveldvikler) Kjell Mjølsnes (22.07.2010)
Endothenia ericetana (Myntestilkvikler) Kjell Mjølsnes (22.07.2010)
Apotomis sauciana (Mørk løvvikler) Kjell Mjølsnes (22.07.2010)
Aethes cnicana (Tistelpraktvikler) Alf Tore Mjøs (14.07.2010)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (14.07.2010)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Even Mjaaland (22.07.2010)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Even Mjaaland (22.07.2010)
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) Michael Fredriksen (22.07.2010)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Alf Tore Mjøs (12.07.2010)
Dichelia histrionana (Bartrevikler) Alf Tore Mjøs (12.07.2010)