Tortricidae (Viklere)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Nils Rogn (07.07.2014)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Nils Rogn (07.07.2014)
Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) Alf Tore Mjøs (11.07.2014)
Bactra furfurana (Båndsumpvikler) Alf Tore Mjøs (11.07.2014)
Phiaris bipunctana (Båndprydvikler) Nils Rogn (15.07.2014)
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) Nils Rogn (15.07.2014)
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) Frode Falkenberg (09.07.2014)
Acleris holmiana (Rød flatvikler) Frode Falkenberg (09.07.2014)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Frode Falkenberg (09.07.2014)
Apotomis semifasciana (Grå løvvikler) Frode Falkenberg (09.07.2014)
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) Frode Falkenberg (08.07.2014)
Agapeta hamana (Vinkelpraktvikler) Frode Falkenberg (08.07.2014)
Clepsis spectrana (Sumpbladvikler) Frode Falkenberg (08.07.2014)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Nils Rogn (14.07.2014)
Celypha rufana (Karminprydvikler) Nils Rogn (12.07.2014)
Apotomis infida (Båndløvvikler) Nils Rogn (12.07.2014)
Phtheochroa inopiana (Burotpraktvikler) Nils Rogn (06.07.2014)
Phtheochroa inopiana (Burotpraktvikler) Nils Rogn (06.07.2014)
Celypha rivulana (Serpentinprydvikler) Nils Rogn (06.07.2014)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Nils Rogn (06.07.2014)
Aphelia viburniana (Heibladvikler) Nils Rogn (06.07.2014)
Apotomis infida (Båndløvvikler) Nils Rogn (06.07.2014)
Apotomis infida (Båndløvvikler) Nils Rogn (06.07.2014)
Cydia succedana (Tiriltungeglansvikler) Nils Rogn (05.07.2014)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Nils Rogn (05.07.2014)
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) Nils Rogn (05.07.2014)
Cydia succedana (Tiriltungeglansvikler) Nils Rogn (05.07.2014)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Svein Bekkum (14.07.2014)
Pseudohermenias abietana (Grannålvikler) Svein Bekkum (14.07.2014)
Bactra furfurana (Båndsumpvikler) Alf Tore Mjøs (10.07.2014)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Alf Tore Mjøs (10.07.2014)
Eucosma lacteana (Hvit engvikler) Alf Tore Mjøs (09.07.2014)
Eucosma lacteana (Hvit engvikler) Alf Tore Mjøs (09.07.2014)
Cochylis dubitana (Svevepraktvikler) Ivar Stormo (13.07.2014)
Archips podana (Stor fruktvikler) Ivar Stormo (13.07.2014)
Zeiraphera isertana (Eikekveldvikler) Alf Tore Mjøs (08.07.2014)
Archips podana (Stor fruktvikler) Ivar Stormo (12.07.2014)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Michael Fredriksen (11.07.2014)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Michael Fredriksen (11.07.2014)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Michael Fredriksen (11.07.2014)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) John Stenersen (11.07.2014)
Ditula angustiorana (Barlindvikler) Even Mjaaland (09.07.2014)
Pseudohermenias abietana (Grannålvikler) Even Mjaaland (03.07.2014)
Zelotherses unitana (Nordlig gulbladvikler) John Stenersen (08.07.2014)
Zelotherses unitana (Nordlig gulbladvikler) John Stenersen (08.07.2014)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) John Stenersen (08.07.2014)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) John Stenersen (08.07.2014)
Phiaris bipunctana (Båndprydvikler) John Stenersen (08.07.2014)