Noctuidae (Nattfly)
Mesapamea sp. (Grasengfly) Anders Lundberg (22.07.2016)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) Anders Lundberg (20.07.2016)
Apamea rubrirena (Røddusket engfly) Anders Lundberg (20.07.2016)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Anders Lundberg (20.07.2016)
Xestia tecta (Rødt fjellbakkefly) Anders Lundberg (18.07.2016)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Anders Lundberg (18.07.2016)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) John Grønning (31.07.2016)
Naenia typica (Nettfly) John Grønning (31.07.2016)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Frode Falkenberg (31.07.2016)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Frode Falkenberg (31.07.2016)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Frode Falkenberg (29.07.2016)
Thalpophila matura (Strandfly) John Stenersen (29.07.2016)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) John Stenersen (29.07.2016)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) John Stenersen (29.07.2016)
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) John Stenersen (29.07.2016)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) John Stenersen (29.07.2016)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Michael Fredriksen (31.07.2016)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Michael Fredriksen (31.07.2016)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Michael Fredriksen (31.07.2016)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Michael Fredriksen (30.07.2016)
Mesapamea sp. (Grasengfly) John Grønning (29.07.2016)
Mesapamea sp. (Grasengfly) John Grønning (29.07.2016)
Noctua interjecta (Brunt båndfly) John Grønning (29.07.2016)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Hans Brubak (28.07.2016)
Amphipyra perflua (Tofarget pyramidefly) Elin Hamre (27.07.2016)
Euxoa cursoria (Variabelt sandjordfly) John Grønning (28.07.2016)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) John Grønning (28.07.2016)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Turid og Jarle Bakken (27.07.2016)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) John Grønning (27.07.2016)
Polychrysia moneta (Tyrihjelmfly) John Grønning (27.07.2016)
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) Turid og Jarle Bakken (25.07.2016)
Mythimna impura (Brungult gressfly) Turid og Jarle Bakken (25.07.2016)
Melanchra persicariae (Svart hagefly) Ivar Stormo (25.07.2016)
Photedes fluxa (Rørkveinfly) Ivar Stormo (24.07.2016)
Apamea rubrirena (Røddusket engfly) Sveinung Sigbjørnsen (16.07.2016)
Xestia speciosa (Grått taigafly) Anders Lundberg (15.07.2016)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) Anders Lundberg (14.07.2016)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Anders Lundberg (13.07.2016)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Anders Lundberg (12.07.2016)
Apamea schildei (Rødt fjellengfly) Anders Lundberg (12.07.2016)
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) Anders Lundberg (12.07.2016)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Dag O. Bollingmo (23.07.2016)
Xestia speciosa (Grått taigafly) Dag O. Bollingmo (23.07.2016)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) Dag O. Bollingmo (23.07.2016)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) Dag O. Bollingmo (23.07.2016)
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) Michael Fredriksen (23.07.2016)
Graphiphora augur (Krattfly) Michael Fredriksen (21.07.2016)
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) Ivar Stormo (17.07.2016)