Lepidoptera (Sommerfugler)
Antitype chi (Chifly) Ole Terland (22.08.2016)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Nils Rogn (31.08.2016)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Nils Rogn (31.08.2016)
Eulithis testata (Krattbærmåler) Stein Rui (30.08.2016)
Tinea semifulvella (Rødgul reirmøll) Anders Lundberg (29.08.2016)
Dysstroma truncata (Bueskogmåler) Anders Lundberg (29.08.2016)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Anders Lundberg (29.08.2016)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Anders Lundberg (29.08.2016)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Anders Lundberg (29.08.2016)
Dysstroma truncata (Bueskogmåler) Anders Lundberg (29.08.2016)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Anders Lundberg (29.08.2016)
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) Anders Lundberg (28.08.2016)
Agrochola litura (Blågrått høstfly) Ivar Stormo (28.08.2016)
Thera firmata (Fjærbarmåler) Ivar Stormo (28.08.2016)
Chloroclysta siterata (Mørk irrmåler) Ivar Stormo (28.08.2016)
Agrotis ipsilon (Langvingejordfly) Ivar Stormo (28.08.2016)
Standfussiana lucernea (Mørkt klippefly) John Stenersen (27.08.2016)
Standfussiana lucernea (Mørkt klippefly) John Stenersen (27.08.2016)
Argyresthia pruniella (Kirsebærmøll) Anders Lundberg (25.08.2016)
Tholera cespitis (Gulringet åkerfly) John Grønning (26.08.2016)
Ammoconia caecimacula (Pudderfly) John Grønning (26.08.2016)
Agrotis ipsilon (Langvingejordfly) John Grønning (26.08.2016)
Yponomeuta padella/malinellus/cagnagella John Grønning (26.08.2016)
Agrotis segetum (Gråpudret jordfly) John Grønning (26.08.2016)
Eupithecia linariata (Torskemunndvergmåler) Ivar Stormo (26.08.2016)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Ivar Stormo (26.08.2016)
Peribatodes rhomboidaria (Grå barkmåler) Ivar Stormo (26.08.2016)
Macaria wauaria (Ripsbuemåler) John Stenersen (26.08.2016)
Lasiommata megera (Sørringvinge) Lucy Birgitte Liahjell (14.08.2016)
Lasiommata megera (Sørringvinge) Lucy Birgitte Liahjell (14.08.2016)
Lasiommata megera (Sørringvinge) Lucy Birgitte Liahjell (11.08.2016)
Lasiommata megera (Sørringvinge) Lucy Birgitte Liahjell (11.08.2016)
Gracillaria syringella (Syrinminérmøll) Anders Lundberg (24.08.2016)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Anders Lundberg (24.08.2016)
Vanessa atalanta (Admiral) Ole Terland (21.08.2016)
Pieris napi (Rapssommerfugl) Ole Terland (21.08.2016)
Gonepteryx rhamni (Sitronsommerfugl) Ole Terland (21.08.2016)
Vanessa atalanta (Admiral) Ole Terland (23.08.2016)
Gonepteryx rhamni (Sitronsommerfugl) Ole Terland (22.08.2016)
Vanessa atalanta (Admiral) Ole Terland (23.08.2016)
Hydriomena furcata (Seljebuskmåler) John Stenersen (24.08.2016)
Eulithis populata (Blåbærmåler) John Stenersen (24.08.2016)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) John Stenersen (24.08.2016)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Turid og Jarle Bakken (20.08.2016)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Turid og Jarle Bakken (20.08.2016)
Plemyria rubiginata (Rubinmåler) Turid og Jarle Bakken (20.08.2016)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Turid og Jarle Bakken (20.08.2016)
Argyresthia pruniella (Kirsebærmøll) Anders Lundberg (23.08.2016)