Oecophora bractella | | 25.07.2020 | 25.06.2019 | | Ødegårdskilen 1684 Vesterøy (Hvaler, Østfold) | |
Olethreutes arcuella (Okerprydvikler) | | 25.02.2020 | 24.06.2019 | | Bakkeløkka (Asker, Akershus) | |
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) | | 29.10.2019 | 20.06.2019 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) | | 29.10.2019 | 20.06.2019 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Rhigognostis senilella | | 29.10.2019 | 20.06.2019 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 29.10.2019 | 20.06.2019 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 29.10.2019 | 20.06.2019 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Phtheochroa inopiana (Burotpraktvikler) | | 29.10.2019 | 20.06.2019 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) | | 29.10.2019 | 20.06.2019 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) | | 15.10.2019 | 17.06.2019 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Elachista apicipunctella | | 15.10.2019 | 14.06.2019 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Pleurota bicostella | | 08.10.2019 | 19.06.2019 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Eucosma cana (Tistelengvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Recurvaria leucatella | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis unculana (Trollheggsigdvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Morophaga choragella (Penselkjukemøll) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Spilonota ocellana (Epleknoppvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis laetana (Ospesigdvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Apotomis capreana (Seljeløvvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Anania hortulata (Nesleengmott) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Archips podana (Stor fruktvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Anania perlucidalis (Sumpengmott) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Apotomis sauciana (Mørk løvvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Montescardia tessulatellus | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acompsia cinerella | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Catoptria falsella (Klippenebbmott) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cochylis pallidana (Blåmunkepraktvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Helcystogramma rufescens | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Clepsis rurinana (Buskbladvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Niditinea fuscella (Brunhodereirmøll) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Chionodes electella | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Denisia similella | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acompsia cinerella | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ectoedemia sericopeza | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pempelia formosa (Almesmalmott) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Argolamprotes micella | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Dichelia histrionana (Bartrevikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Agriphila straminella (Blek nebbmott) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |