Oligia fasciuncula (Rødgult engfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Lacanobia thalassina (Busklundfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Caradrina morpheus (Brunt urtefly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Ancylis geminana (Stor seljesigdvikler) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Carpatolechia proximella | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Scoparia subfusca (Engmosemott) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea unanimis (Rørengfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Eupithecia exiguata (Strekdvergmåler) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Cabera exanthemata (Gul sankthansmåler) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Xanthorhoe montanata (Hvit båndmåler) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Korscheltellus fusconebulosa (Bregneroteter) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Xanthorhoe designata (Svartrandet båndmåler) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea sordens (Åkerengfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) | | 02.11.2023 | 04.06.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Glaucopsyche alexis (Kløverblåvinge) | | 10.10.2023 | 05.06.2023 | | Vestre Sandøya, Klåholmen (Tvedestrand, Agder) | |
Coenonympha pamphilus (Engringvinge) | | 10.10.2023 | 04.06.2023 | | Vestre Sandøya, Klåholmen (Tvedestrand, Agder) | |
Pieris napi (Rapssommerfugl) | | 10.10.2023 | 04.06.2023 | | Vestre Sandøya (Tvedestrand, Agder) | |
Papilio machaon (Svalestjert) | | 10.10.2023 | 04.06.2023 | | Vestre Sandøya (Tvedestrand, Agder) | |
Coenonympha pamphilus (Engringvinge) | | 10.10.2023 | 04.06.2023 | | Vestre Sandøya (Tvedestrand, Agder) | |
Pieris napi (Rapssommerfugl) | | 10.10.2023 | 01.06.2023 | | Vestre Sandøya, Klåholmen (Tvedestrand, Agder) | |
Neofriseria peliella | | 20.09.2023 | 29.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) | | 20.09.2023 | 29.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) | | 20.09.2023 | 29.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Macaria liturata (Furubuemåler) | | 20.09.2023 | 29.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Anania coronata (Hyllengmott) | | 20.09.2023 | 29.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Tethea or (Ospehalvspinner) | | 20.09.2023 | 29.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Diacrisia sannio (Rødfrynset bjørnespinner) | | 20.09.2023 | 29.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Triaxomera fulvimitrella | | 20.09.2023 | 29.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Endothenia hebesana (Tyrihjelmstilkvikler) | | 20.09.2023 | 29.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Clostera pigra (Dvergstjertspinner) | | 20.09.2023 | 29.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Falcaria lacertinaria (Fliksigdvinge) | | 20.09.2023 | 29.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Sophronia semicostella | | 20.09.2023 | 29.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Lacanobia suasa (Brunt lundfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Sideridis rivularis (Fiolett nellikfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Autographa gamma (Gammafly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Abrostola tripartita (Grått neslefly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Agrotis clavis (Brunpudret jordfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Mniotype adusta (Brunt lærfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Hada plebeja (Gulflekkfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Apamea crenata (Kileengfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Actinotia polyodon (Tannet perikumfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Leucania comma (Kommagressfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |