Brunsisik (Carduelis cabaret) | | 14.06.2024 | 14.06.2024 | | Lyngveien 39 (Fauske - Fuosko, Nordland) | |
Scopula floslactata (Blek urtemåler) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Epagoge grotiana (Rustbåndvikler) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Anania hortulata (Nesleengmott) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Hedya ochroleucana (Gul fugleskittvikler) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Vitula serratilineella (Humlebolsmalmott) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Eucosma metzneriana | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Cosmorhoe ocellata (Øyemåler) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Eulithis mellinata (Gul bærmåler) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Deltote pygarga (Hvitkantglansfly) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Sideridis reticulata (Nettnellikfly) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Opisthograptis luteolata (Sitronmåler) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Leucania comma (Kommagressfly) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Hypochalcia ahenella (Bakkesmalmott) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Deilephila porcellus (Liten snabelsvermer) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Cyclophora pendularia (Seljeløvmåler) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Caradrina morpheus (Brunt urtefly) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Hypochalcia ahenella (Bakkesmalmott) | | 13.06.2024 | 10.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Apamea sordens (Åkerengfly) | | 13.06.2024 | 10.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) | | 13.06.2024 | 10.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Caradrina morpheus (Brunt urtefly) | | 13.06.2024 | 10.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 13.06.2024 | 10.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) | | 13.06.2024 | 10.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Geitrams (Epilobium angustifolium) | | 13.06.2024 | 13.06.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Storklokke (Campanula latifolia) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Kjeldevatnet (Stryn, Vestland) | |
Lythria cruentaria (Purpurmåler) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Pulservikgata, Korshavn, Kirkeøy, Hvaler (Hvaler, Østfold) | |
Rome (Narthecium ossifragum) | | 12.06.2024 | 12.06.2024 | | Byrknes Skule (Gulen, Vestland) | |
Klokkelyng (Erica tetralix) | | 12.06.2024 | 12.06.2024 | | Byrknes Skule (Gulen, Vestland) | |
Flekkmarihand (Dactylorhiza maculata) | | 12.06.2024 | 12.06.2024 | | Byrknes Skule (Gulen, Vestland) | |
Rødnebbterne (Sterna paradisaea) | | 12.06.2024 | 11.06.2024 | | Fuglenes Hammerfest (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Makrellterne (Sterna hirundo) | | 12.06.2024 | 11.06.2024 | | Fuglenes Hammerfest (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Finnmarkspors (Rhododendron tomentosum) | | 12.06.2024 | 11.06.2024 | | Reistadsvingen (Alta, Finnmark) | |
Fagerfredløs (Lysimachia punctata) | | 12.06.2024 | 09.06.2024 | | Østre Langøy (Kragerø, Telemark) | |
Fagerfredløs (Lysimachia punctata) | | 12.06.2024 | 12.06.2024 | | Grevlingen (Vestby, Akershus) | |
Rynkerose (Rosa rugosa) | | 12.06.2024 | 09.06.2024 | | Parkveien (Ås, Akershus) | |
Rynkerose (Rosa rugosa) | | 12.06.2024 | 04.06.2024 | | Myrveien (Ås, Akershus) | |
Hagelupin (Lupinus polyphyllus) | | 12.06.2024 | 03.06.2024 | | Idrettsveien (Ås, Akershus) | |
Fagerfredløs (Lysimachia punctata) | | 12.06.2024 | 12.06.2024 | | Plankesvingen (Vestby, Akershus) | |
Rynkerose (Rosa rugosa) | | 12.06.2024 | 09.06.2024 | | Kjørebonn (Kragerø, Telemark) | |
Solblom (Arnica montana) | | 11.06.2024 | 11.06.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Grøftesoleie (Ranunculus flammula) | | 11.06.2024 | 11.06.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Platanlønn (Acer pseudoplatanus) | | 11.06.2024 | 11.06.2024 | | Moradammen (Vestby, Akershus) | |