Noctuidae (Nattfly)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) Alf Tore Mjøs (04.08.2007)
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) Alf Tore Mjøs (04.08.2007)
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) Alf Tore Mjøs (04.08.2007)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Alf Tore Mjøs (04.08.2007)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) Alf Tore Mjøs (04.08.2007)
Mesapamea sp. (Grasengfly) (04.08.2007)
Mesapamea sp. (Grasengfly) Alf Tore Mjøs (04.08.2007)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Alf Tore Mjøs (04.08.2007)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) Alf Tore Mjøs (04.08.2007)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) Alf Tore Mjøs (04.08.2007)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Alf Tore Mjøs (22.08.2007)
Lacanobia thalassina (Busklundfly) Alf Tore Mjøs (04.08.2007)
Xestia castanea (Lyngbakkefly) Olav Krogsæter (08.08.2007)
Apamea rubrirena (Røddusket engfly) Olav Krogsæter (06.08.2007)
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) Olav Krogsæter (06.08.2007)
Amphipoea lucens (Myrstengelfly) Olav Krogsæter (06.08.2007)
Mythimna impura (Brungult gressfly) Olav Krogsæter (06.08.2007)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Olav Krogsæter (06.08.2007)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Olav Krogsæter (06.08.2007)
Amphipoea lucens (Myrstengelfly) Olav Krogsæter (06.08.2007)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Olav Krogsæter (02.08.2007)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Olav Krogsæter (02.08.2007)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Olav Krogsæter (02.08.2007)
Stilbia anomala (Kystfly) Olav Krogsæter (02.08.2007)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) (02.08.2007)
Euxoa nigricans (Svart jordfly) Olav Krogsæter (02.08.2007)
Stilbia anomala (Kystfly) Olav Krogsæter (02.08.2007)
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) Frode Falkenberg (30.09.2006)
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) Frode Falkenberg (30.09.2006)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Frode Falkenberg (01.08.2007)
Apamea rubrirena (Røddusket engfly) Frode Falkenberg (01.08.2007)
Apamea rubrirena (Røddusket engfly) Frode Falkenberg (01.08.2007)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Frode Falkenberg (01.08.2007)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Alf Tore Mjøs (29.07.2007)
Apamea crenata (Kileengfly) Alf Tore Mjøs (29.07.2007)
Litoligia literosa (Lite strandengfly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Frode Falkenberg (30.07.2007)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Frode Falkenberg (30.07.2007)
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) Frode Falkenberg (26.07.2007)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Frode Falkenberg (26.07.2007)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Frode Falkenberg (26.07.2007)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Frode Falkenberg (26.07.2007)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Frode Falkenberg (28.07.2007)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) Frode Falkenberg (28.07.2007)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Arild Breistøl (26.07.2007)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Frode Falkenberg (25.07.2007)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Acronicta psi (Psikveldfly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Abrostola tripartita (Grått neslefly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Xestia stigmatica (Fiolettbrunt bakkefly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Eugnorisma depuncta (Brunt kilefly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Mamestra brassicae (Kålfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Hadena confusa (Hvitflekknellikfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Calophasia lunula (Torskemunnfly) a (23.07.2007)
Calophasia lunula (Torskemunnfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Photedes minima (Sølvbunkefly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Mamestra brassicae (Kålfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Mythimna impura (Brungult gressfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Mythimna impura (Brungult gressfly) a (23.07.2007)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Frode Falkenberg (24.07.2007)
Diachrysia stenochrysis (Mindre båndmetallfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Craniophora ligustri (Askekveldfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Graphiphora augur (Krattfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Apamea crenata (Kileengfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Photedes minima (Sølvbunkefly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Pyrrhia umbra (Gullfagerfly) Alf Tore Mjøs (07.07.2007)
Pyrrhia umbra (Gullfagerfly) Alf Tore Mjøs (07.07.2007)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Polia bombycina (Vinkelhakefly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Polia bombycina (Vinkelhakefly) Alf Tore Mjøs (21.07.2007)
Rusina ferruginea (Skyggefly) Alf Tore Mjøs (21.07.2007)
Rusina ferruginea (Skyggefly) Alf Tore Mjøs (21.07.2007)
Rusina ferruginea (Skyggefly) Alf Tore Mjøs (21.07.2007)
Graphiphora augur (Krattfly) Alf Tore Mjøs (17.07.2007)
Polychrysia moneta (Tyrihjelmfly) Alf Tore Mjøs (17.07.2007)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Frode Falkenberg (20.07.2007)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Frode Falkenberg (20.07.2007)