Tortricinae
Acleris comariana (Jordbærflatvikler) Frode Falkenberg (29.07.2010)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Alf Tore Mjøs (27.07.2010)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Alf Tore Mjøs (27.07.2010)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2010)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Trond Einar Brobakk (28.07.2010)
Pandemis cinnamomeana (Hvithodebladvikler) Trond Einar Brobakk (23.07.2010)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Trond Einar Brobakk (09.07.2010)
Pandemis cinnamomeana (Hvithodebladvikler) Alf Tore Mjøs (31.07.2010)
Archips rosana (Brun bjellevikler) Even Mjaaland (31.07.2010)
Adoxophyes orana (Eplebladvikler) Even Mjaaland (31.07.2010)
Acleris forsskaleana (Lønneblomstflatvikler) Even Mjaaland (31.07.2010)
Archips oporana (Furubjellevikler) Alf Tore Mjøs (30.07.2010)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Alf Tore Mjøs (29.07.2010)
Cochylimorpha alternana (Knoppurtpraktvikler) Even Mjaaland (28.07.2010)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Michael Fredriksen (30.07.2010)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Svein Bekkum (30.07.2010)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Svein Bekkum (30.07.2010)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Michael Fredriksen (29.07.2010)
Acleris laterana (Buskflatvikler) Michael Fredriksen (29.07.2010)
Falseuncaria ruficiliana (Bredbåndpraktvikler) Kjell mjølsnes (28.07.2010)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) Øyvind Stickler (28.07.2010)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Øyvind Stickler (27.07.2010)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Kjell Tore Vogsland (25.07.2010)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Øyvind Stickler (25.07.2010)
Archips oporana (Furubjellevikler) John Grønning (22.07.2010)
Aethes cnicana (Tistelpraktvikler) Alf Tore Mjøs (14.07.2010)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Even Mjaaland (22.07.2010)
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) Michael Fredriksen (22.07.2010)
Dichelia histrionana (Bartrevikler) Alf Tore Mjøs (12.07.2010)
Pandemis sp. Svein Bekkum (22.07.2010)
Pandemis sp. Svein Bekkum (22.07.2010)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Olav Krogsæter (22.07.2010)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Øyvind Stickler (22.07.2010)
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) John Grønning (21.07.2010)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Olav Krogsæter (21.07.2010)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Svein Bekkum (21.07.2010)
Pandemis sp. Svein Bekkum (21.07.2010)
Aleimma loeflingiana (Gul eikevikler) Even Mjaaland (20.07.2010)
Dichelia histrionana (Bartrevikler) Even Mjaaland (20.07.2010)
Dichelia histrionana (Bartrevikler) Even Mjaaland (20.07.2010)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Even Mjaaland (20.07.2010)
Archips oporana (Furubjellevikler) Even Mjaaland (20.07.2010)
Aleimma loeflingiana (Gul eikevikler) Kjell Tore Vogsland (16.07.2010)
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) Leiv Tommas Haugen (18.07.2010)
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) Kjell Mjølsnes (15.07.2010)
Aethes rutilana (Einerpraktvikler) Kjell Mjølsnes (15.07.2010)
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) Svein Bekkum (15.07.2010)
Cochylis dubitana (Svevepraktvikler) Kjell Mjølsnes (14.07.2010)