Olethreutinae
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Alf Tore Mjøs (03.06.2011)
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Alf Tore Mjøs (03.06.2011)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Alf Tore Mjøs (13.06.2011)
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) Alf Tore Mjøs (12.06.2011)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) John Skartveit (28.06.2011)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Harri Kalevi Kivistø (23.06.2011)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Nils Rogn (29.06.2011)
Hedya atropunctana (Rosa fugleskittvikler) Frode Falkenberg (29.06.2011)
Apotomis inundana (Ospeløvvikler) Dag Øivind Ingierd (30.06.2011)
Epiblema foenella (Burotstengelvikler) Geirr O Pedersen (30.06.2011)
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) Øyvind Stickler (30.06.2011)
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) Øyvind Stickler (30.06.2011)
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) Øyvind Stickler (30.06.2011)
Apotomis capreana (Seljeløvvikler) Øyvind Stickler (29.06.2011)
Apotomis capreana (Seljeløvvikler) Øyvind Stickler (29.06.2011)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Eivind Nielsen (26.06.2011)
Pammene rhediella (Fruktsolvikler) Frode Falkenberg (28.06.2011)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) Frode Falkenberg (28.06.2011)
Eriopsela quadrana (Månevikler) Svein Bekkum (28.06.2011)
Hedya dimidiana (Brun fugleskittvikler) Dag Øivind Ingierd (28.06.2011)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Even Mjaaland (24.06.2011)
Ancylis diminutana (Liten seljesigdvikler) Frode Falkenberg (22.06.2011)
Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) Dag Øivind Ingierd (27.06.2011)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Even Mjaaland (25.06.2011)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Even Mjaaland (25.06.2011)
Epinotia tetraquetrana (Junikveldvikler) Even Mjaaland (25.06.2011)
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) Even Mjaaland (25.06.2011)
Endothenia hebesana (Tyrihjelmstilkvikler) Even Mjaaland (25.06.2011)
Endothenia hebesana (Tyrihjelmstilkvikler) Even Mjaaland (25.06.2011)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Svein Bekkum (26.06.2011)
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) Svein Bekkum (26.06.2011)
Ancylis obtusana Svein Bekkum (26.06.2011)
Stictea mygindiana (Tyttebærprydvikler) Svein Bekkum (26.06.2011)
Phiaris bipunctana (Båndprydvikler) Svein Bekkum (26.06.2011)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Svein Bekkum (26.06.2011)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Olav Julsrud (26.06.2011)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Olav Julsrud (26.06.2011)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Øyvind Stickler (25.06.2011)
Dichrorampha plumbagana (Ryllikrotvikler) Svein Bekkum (25.06.2011)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Svein Bekkum (25.06.2011)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Svein Bekkum (25.06.2011)
Olethreutes arcuella (Okerprydvikler) Svein Bekkum (25.06.2011)
Epinotia granitana (Dvergkveldvikler) Svein Bekkum (25.06.2011)
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) Svein Bekkum (25.06.2011)
Epinotia immundana (Brun kveldvikler) Svein Bekkum (25.06.2011)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Olav Julsrud (25.06.2011)
Celypha striana (Løvetannprydvikler) Øyvind Stickler (24.06.2011)
Pammene ochsenheimeriana (Gransolvikler) Kjell Tore Vogsland (21.06.2011)