«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Geina didactyla (Humleblomfjærmøll) Frode Falkenberg (11.07.2013)
Catoptria falsella (Klippenebbmott) Frode Falkenberg (11.07.2013)
Archips xylosteana (Spraglet bjellevikler) Frode Falkenberg (11.07.2013)
Catoptria falsella (Klippenebbmott) Frode Falkenberg (11.07.2013)
Notocelia trimaculana (Mørk rosevikler) Frode Falkenberg (11.07.2013)
Phtheochroa vulneratana (Fjellengpraktvikler) Pål Mølnvik (07.07.2013)
Aphomia sociella (Humlebolvoksmott) Lars-Henrik Jensen (16.07.2013)
Dichrorampha petiverella (Hesteskorotvikler) Alf Tore Mjøs (17.07.2013)
Cochylis flaviciliana (Karminpraktvikler) Alf Tore Mjøs (23.07.2013)
Aleimma loeflingiana (Gul eikevikler) Alf Tore Mjøs (23.07.2013)
Epinotia cruciana (Rødflekket kveldvikler) Alf Tore Mjøs (22.07.2013)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Alf Tore Mjøs (22.07.2013)
Anacampsis temerella Alf Tore Mjøs (22.07.2013)
Eupoecilia sanguisorbana (Blodtoppraktvikler) Alf Tore Mjøs (22.07.2013)
Aphomia sociella (Humlebolvoksmott) Even Mjaaland (23.07.2013)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Even Mjaaland (23.07.2013)
Acrolepiopsis assectella (Purremøll) Even Mjaaland (23.07.2013)
Teleiopsis diffinis Even Mjaaland (23.07.2013)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Sissel og Nigel Goodgame (21.07.2013)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Sissel og Nigel Goodgame (21.07.2013)
Catoptria pinella (Toflekket nebbmott) Sissel og Nigel Goodgame (20.07.2013)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Sissel og Nigel Goodgame (19.07.2013)
Caryocolum fraternella Alf Tore Mjøs (24.07.2013)
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) Alf Tore Mjøs (24.07.2013)
Eudonia pallida (Blek mosemott) Alf Tore Mjøs (24.07.2013)
Scoparia ancipitella (Grå mosemott) Alf Tore Mjøs (24.07.2013)
Scoparia ancipitella (Grå mosemott) Alf Tore Mjøs (24.07.2013)
Scoparia subfusca (Engmosemott) Alf Tore Mjøs (24.07.2013)
Eudonia truncicolella (Barkmosemott) Alf Tore Mjøs (24.07.2013)
Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll) Ole Terland (22.07.2013)
Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll) Ole Terland (21.07.2013)
Acleris umbrana (Heggflatvikler) John Skartveit (20.07.2013)
Archips podana (Stor fruktvikler) John Skartveit (20.07.2013)
Aphomia sociella (Humlebolvoksmott) John Skartveit (18.07.2013)
Pyrausta despicata (Grobladengmott) John Skartveit (18.07.2013)
Scoparia ambigualis (Junimosemott) John Skartveit (18.07.2013)
Crambus pascuella (Beitenebbmott) John Skartveit (18.07.2013)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) John Skartveit (18.07.2013)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) John Skartveit (18.07.2013)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) John Skartveit (18.07.2013)
Phalonidia manniana (Myntepraktvikler) John Skartveit (18.07.2013)
Tinea semifulvella (Rødgul reirmøll) John Skartveit (18.07.2013)
Udea prunalis (Buskengmott) John Skartveit (18.07.2013)
Archips oporana (Furubjellevikler) Frode Falkenberg (24.07.2013)
Caryocolum vicinella Turid og Jarle Bakken (30.07.2013)
Agriphila straminella (Blek nebbmott) Turid og Jarle Bakken (30.07.2013)
Catoptria pinella (Toflekket nebbmott) Turid og Jarle Bakken (30.07.2013)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Turid og Jarle Bakken (30.07.2013)