Noctuidae (Nattfly)
Colocasia coryli (Hasselmunkefly) Jan-Erik Olsen (24.04.2019)
Acronicta rumicis (Syrekveldfly) Jan-Erik Olsen (26.04.2019)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Anders Lundberg (30.04.2019)
Cerastis rubricosa (Fiolett vårfly) Anders Lundberg (30.04.2019)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Anders Lundberg (29.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) Svein Bekkum (30.04.2019)
Colocasia coryli (Hasselmunkefly) Svein Bekkum (30.04.2019)
Orthosia incerta (Variabelt seljefly) Nils Rogn (29.04.2019)
Panolis flammea (Furufly) Nils Rogn (29.04.2019)
Papestra biren (Blåbærfly) Svein Bekkum (29.04.2019)
Panolis flammea (Furufly) Svein Bekkum (28.04.2019)
Orthosia cruda (Lite seljefly) Svein Bekkum (28.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) Nils Rogn (26.04.2019)
Panolis flammea (Furufly) Nils Rogn (25.04.2019)
Cerastis rubricosa (Fiolett vårfly) Nils Rogn (25.04.2019)
Orthosia miniosa (Gult seljefly) Leiv Tommas Haugen (26.04.2019)
Orthosia opima (Brunbåndseljefly) John Stenersen (25.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) John Stenersen (25.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) John Stenersen (25.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) John Stenersen (25.04.2019)
Panolis flammea (Furufly) John Stenersen (25.04.2019)
Xylocampa areola (Vivendelfly) John Stenersen (25.04.2019)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) John Stenersen (25.04.2019)
Colocasia coryli (Hasselmunkefly) Frode Falkenberg (25.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) Frode Falkenberg (24.04.2019)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) John Stenersen (23.04.2019)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) John Stenersen (23.04.2019)
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) John Stenersen (20.04.2019)
Orthosia incerta (Variabelt seljefly) John Stenersen (20.04.2019)
Orthosia incerta (Variabelt seljefly) John Stenersen (20.04.2019)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) John Stenersen (20.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) John Stenersen (20.04.2019)
Cerastis rubricosa (Fiolett vårfly) John Stenersen (20.04.2019)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) John Stenersen (20.04.2019)
Eupsilia transversa (Bølgefly) John Stenersen (20.04.2019)
Panolis flammea (Furufly) Nils Rogn (22.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) Frode Falkenberg (20.04.2019)
Xylena vetusta (Svartkantkvistfly) Nils Rogn (21.04.2019)
Lithophane lamda (Porskappefly) Frank Lyngvær (18.04.2019)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Frank Lyngvær (18.04.2019)
Conistra rubiginea (Gult flatfly) Ivar Stormo (17.04.2019)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Ivar Stormo (17.04.2019)
Panolis flammea (Furufly) Ivar Stormo (17.04.2019)
Panolis flammea (Furufly) Ivar Stormo (17.04.2019)
Lithophane furcifera (Gaffelkappefly) Ivar Stormo (17.04.2019)
Orthosia cruda (Lite seljefly) Ivar Stormo (17.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) Ivar Stormo (17.04.2019)
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) Ivar Stormo (17.04.2019)