«Macro-heterocera» (Nattsommerfugler makro)
Agrotis puta (Dvergjordfly) Alf Tore Mjøs (25.09.2019)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Nils Rogn (15.09.2019)
Colotois pennaria (Spinnermåler) Dag Øivind Ingierd (28.09.2019)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Dag Øivind Ingierd (28.09.2019)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Dag Øivind Ingierd (28.09.2019)
Gortyna flavago (Tistelstengelfly) Dag Øivind Ingierd (28.09.2019)
Amphipyra pyramidea (Rødt pyramidefly) Dag Øivind Ingierd (28.09.2019)
Autographa gamma (Gammafly) Frank Lyngvær (24.09.2019)
Chloroclysta miata (Lys irrmåler) Frank Lyngvær (26.09.2019)
Epirrita autumnata (Fjellbjørkemåler) Frank Lyngvær (26.09.2019)
Epirrita sp. (Bjørkemålere) Frank Lyngvær (26.09.2019)
Epirrita autumnata (Fjellbjørkemåler) Frank Lyngvær (26.09.2019)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Frank Lyngvær (26.09.2019)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Turid og Jarle Bakken (23.09.2019)
Thera juniperata (Grå einerbarmåler) Sveinung Sigbjørnsen (22.09.2019)
Agriopis aurantiaria (Gul frostmåler) Sveinung Sigbjørnsen (22.09.2019)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Sveinung Sigbjørnsen (22.09.2019)
Chloroclysta miata (Lys irrmåler) Sveinung Sigbjørnsen (22.09.2019)
Scoliopteryx libatrix (Flikfly) Sveinung Sigbjørnsen (22.09.2019)
Agrochola circellaris (Bølgelinjet høstfly) Sveinung Sigbjørnsen (22.09.2019)
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) Stein Rui (20.09.2019)
Cirrhia gilvago (Almegulfly) Ivar Stormo (01.09.2019)
Chloroclysta siterata (Mørk irrmåler) Stein Rui (13.09.2019)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Dag Øivind Ingierd (13.09.2019)
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) Dag Øivind Ingierd (13.09.2019)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Dag Øivind Ingierd (13.09.2019)
Gortyna flavago (Tistelstengelfly) Dag Øivind Ingierd (12.09.2019)
Amphipyra pyramidea (Rødt pyramidefly) Dag Øivind Ingierd (12.09.2019)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Dag Øivind Ingierd (12.09.2019)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Frank Lyngvær (11.09.2019)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Frank Lyngvær (11.09.2019)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Frank Lyngvær (11.09.2019)
Agrochola litura (Blågrått høstfly) Svein Bekkum (11.09.2019)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) Svein Bekkum (11.09.2019)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Dag Øivind Ingierd (10.09.2019)
Nycteola degenerana (Seljeviklefly) Svein Bekkum (10.09.2019)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Svein Bekkum (09.09.2019)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Frank Lyngvær (09.09.2019)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Svein Bekkum (07.09.2019)
Standfussiana lucernea (Mørkt klippefly) Svein Bekkum (07.09.2019)
Scoliopteryx libatrix (Flikfly) Frank Lyngvær (01.09.2019)