Tortricidae (Viklere)
Archips rosana (Brun bjellevikler) Frode Falkenberg (06.08.2006)
Archips rosana (Brun bjellevikler) Frode Falkenberg (05.08.2007)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) Frode Falkenberg (05.08.2007)
Epiblema foenella (Burotstengelvikler) Frode Falkenberg (05.08.2007)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) Alf Tore Mjøs (04.10.2007)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) John Martin Mjelde (08.06.2007)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) John Martin Mjelde (26.05.2007)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Frode Falkenberg (23.08.2007)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Frode Falkenberg (26.07.2007)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Frode Falkenberg (11.09.2007)
Archips podana (Stor fruktvikler) Kjell Tore Vogsland (17.06.2005)
Epiblema foenella (Burotstengelvikler) Kjell Tore Vogsland (29.07.2005)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Frode Falkenberg (05.07.2007)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Alf Tore Mjøs (21.07.2007)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) John Martin Mjelde (20.06.2007)
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) Alf Tore Mjøs (20.07.2007)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Alf Tore Mjøs (20.07.2007)
Phtheochroa inopiana (Burotpraktvikler) John Martin Mjelde (20.06.2007)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Alf Tore Mjøs (17.07.2007)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Alf Tore Mjøs (16.07.2007)
Archips xylosteana (Spraglet bjellevikler) Alf Tore Mjøs (19.07.2007)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Kjell Tore Vogsland (20.07.2005)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Alf Tore Mjøs (06.07.2007)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Alf Tore Mjøs (06.07.2007)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Frode Falkenberg (16.07.2003)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Frode Falkenberg (16.07.2003)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Alf Tore Mjøs (05.07.2006)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Alf Tore Mjøs (02.07.2005)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Alf Tore Mjøs (07.07.2005)
Cydia nigricana (Erteglansvikler) Alf Tore Mjøs (07.07.2005)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Alf Tore Mjøs (07.07.2005)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Alf Tore Mjøs (19.06.2007)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Frode Falkenberg (01.08.2007)
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) Frode Falkenberg (01.08.2007)
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) Frode Falkenberg (05.09.2007)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Frode Falkenberg (13.08.2007)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) Frode Falkenberg (13.10.2007)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) Frode Falkenberg (22.08.2007)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Kjell Tore Vogsland (08.06.2006)
Acleris logiana (Hvit flatvikler) Trond Gimre (15.10.2006)
Acleris lipsiana (Punktflatvikler) Trond Gimre (17.10.2006)
Acleris comariana (Jordbærflatvikler) Kjell Tore Vogsland (09.08.2006)
Epiblema scutulana (Tistelstengelvikler) Frode Falkenberg (17.06.2007)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) Egil Frantzen (06.09.2007)
Acleris effractana (Grå flatvikler) Egil Frantzen (10.09.2007)
Acleris emargana (Konkavflatvikler) Frode Falkenberg (11.09.2007)
Acleris effractana (Grå flatvikler) Frode Falkenberg (11.09.2007)