Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis unculana (Trollheggsigdvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eucosma cana (Tistelengvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Anania perlucidalis (Sumpengmott) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Archips podana (Stor fruktvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Apotomis capreana (Seljeløvvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Recurvaria leucatella | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Morophaga choragella (Penselkjukemøll) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis laetana (Ospesigdvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Montescardia tessulatellus | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Anania hortulata (Nesleengmott) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Apotomis sauciana (Mørk løvvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Catoptria falsella (Klippenebbmott) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Helcystogramma rufescens | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acompsia cinerella | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cochylis pallidana (Blåmunkepraktvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Anania funebris (Gullrisengmott) | | 30.06.2019 | 30.06.2019 | | Rørvikskaret (Vågan, Nordland) | |
Oegoconia deauratella | | 30.06.2019 | 30.06.2019 | | Ødegårdskilen 1684 Vesterøy (Hvaler, Østfold) | |
Eulia ministrana (Skumringsvikler) | | 30.06.2019 | 30.06.2019 | | Rørvikskaret (Vågan, Nordland) | |
Spilonota ocellana (Epleknoppvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acompsia cinerella | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eupoecilia ambiguella (Trollheggpraktvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Morophaga choragella (Penselkjukemøll) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis laetana (Ospesigdvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Agriphila straminella (Blek nebbmott) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Nemapogon cloacella (Vedkjukemøll) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Anania fuscalis (Marimjelleengmott) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Enarmonia formosana (Barkvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Nemapogon wolffiella (Mørk kjukemøll) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Crambus pratella (Tannebbmott) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pyla fusca (Sotsmalmott) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Archips podana (Stor fruktvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |