Lampronia rupella | | 01.07.2020 | 01.07.2020 | | Nes fort (Lødingen, Nordland) | |
Epinotia nemorivaga (Melbærkveldvikler) | | 01.07.2020 | 01.07.2020 | | Nes fort (Lødingen, Nordland) | |
Udea lutealis (Blek engmott) | | 01.07.2020 | 01.07.2020 | | Nes fort (Lødingen, Nordland) | |
Cydia succedana (Tiriltungeglansvikler) | | 01.07.2020 | 01.07.2020 | | Nes fort (Lødingen, Nordland) | |
Aethes rutilana (Einerpraktvikler) | | 01.07.2020 | 01.07.2020 | | Nes fort (Lødingen, Nordland) | |
Eana osseana (Gul skyggevikler) | | 01.07.2020 | 01.07.2020 | | Nes fort (Lødingen, Nordland) | |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 01.07.2020 | 01.07.2020 | | Nes fort (Lødingen, Nordland) | |
Pyrausta despicata (Grobladengmott) | | 01.07.2020 | 01.07.2020 | | Nes fort (Lødingen, Nordland) | |
Phiaris palustrana (Skogprydvikler) | | 03.07.2020 | 03.07.2020 | | Gamdalen (Lødingen, Nordland) | |
Crambus alienellus (Myrnebbmott) | | 03.07.2020 | 03.07.2020 | | Gamdalen (Lødingen, Nordland) | |
Emmelina monodactyla (Vindelfjærmøll) | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Nemapogon cloacella (Vedkjukemøll) | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Phyllonorycter joannisi | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Phyllocnistis labyrinthella (Ospeminérmøll) | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Lyonetia clerkella (Slyngminérmøll) | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Argyresthia praecocella | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Capua vulgana (Skogbåndvikler) | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Bryotropha terrella | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Epinotia abbreviana (Almekveldvikler) | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Evergestis limbata (Bremkålmott) | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll) | | 15.07.2020 | 15.07.2020 | | Doktortjønna (Røros - Rosse, Trøndelag) | |
Eana osseana (Gul skyggevikler) | | 15.07.2020 | 15.07.2020 | | Doktortjønna (Røros - Rosse, Trøndelag) | |
Dichrorampha plumbagana (Ryllikrotvikler) | | 15.07.2020 | 15.07.2020 | | Doktortjønna (Røros - Rosse, Trøndelag) | |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 15.07.2020 | 15.07.2020 | | Doktortjønna (Røros - Rosse, Trøndelag) | |
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) | | 15.07.2020 | 14.07.2020 | | Gjettum (Bærum, Akershus) | |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 15.07.2020 | 14.07.2020 | | Gjettum (Bærum, Akershus) | |
Chionodes fumatella | | 15.07.2020 | 15.07.2020 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) | | 16.07.2020 | 15.07.2020 | | Bersvensåsen (Røros - Rosse, Trøndelag) | |
Chionodes continuella | | 16.07.2020 | 15.07.2020 | | Bersvensåsen (Røros - Rosse, Trøndelag) | |
Carpatolechia proximella | | 16.07.2020 | 15.07.2020 | | Bersvensåsen (Røros - Rosse, Trøndelag) | |
Dichomeris juniperella (Einermøll) | | 16.07.2020 | 15.07.2020 | | Bersvensåsen (Røros - Rosse, Trøndelag) | |
Pleurota bicostella | | 16.07.2020 | 15.07.2020 | | Bersvensåsen (Røros - Rosse, Trøndelag) | |
Ancylis tineana (Gråflekksigdvikler) | | 16.07.2020 | 15.07.2020 | | Bersvensåsen (Røros - Rosse, Trøndelag) | |
Digitivalva reticulella | | 16.07.2020 | 15.07.2020 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Neofaculta ericetella | | 16.07.2020 | 15.07.2020 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Monopis weaverella (Gulflekkreirmøll) | | 16.07.2020 | 15.07.2020 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Nematopogon schwarziellus | | 16.07.2020 | 15.07.2020 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Argyresthia conjugella (Rognebærmøll) | | 16.07.2020 | 15.07.2020 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Pseudopostega crepusculella | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Elachista albifrontella | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Coleophora serratella | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Coleophora alnifoliae | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Celypha rufana (Karminprydvikler) | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Hellinsia didactylites (Grå svevefjærmøll) | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Mompha idaei | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Argolamprotes micella | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |