«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) John Grønning (02.08.2008)
Zeiraphera griseana (Bartrekveldvikler) Frode Falkenberg (05.08.2008)
Hellinsia sp. Frode Falkenberg (03.08.2008)
Acleris rhombana (Nettflatvikler) Alf Tore Mjøs (30.08.2008)
Phycitodes sp. Alf Tore Mjøs (30.08.2008)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) Alf Tore Mjøs (26.08.2008)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Alf Tore Mjøs (24.08.2008)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (24.08.2008)
Acleris holmiana (Rød flatvikler) Alf Tore Mjøs (23.08.2008)
Acleris rhombana (Nettflatvikler) Kjell Mjølsnes (31.08.2008)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) Kjell Mjølsnes (31.08.2008)
Archips rosana (Brun bjellevikler) Alf Tore Mjøs (19.08.2008)
Acleris emargana (Konkavflatvikler) Alf Tore Mjøs (19.08.2008)
Acleris rhombana (Nettflatvikler) Alf Tore Mjøs (18.08.2008)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (18.08.2008)
Acleris emargana (Konkavflatvikler) Alf Tore Mjøs (17.08.2008)
Caloptilia stigmatella Alf Tore Mjøs (16.08.2008)
Levipalpus hepatariella Frode Falkenberg (02.08.2008)
Chionodes continuella Frode Falkenberg (02.08.2008)
Hypatima rhomboidella Alf Tore Mjøs (06.08.2008)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Alf Tore Mjøs (06.08.2008)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (06.08.2008)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Alf Tore Mjøs (06.08.2008)
Udea lutealis (Blek engmott) Alf Tore Mjøs (06.08.2008)
Hypatima rhomboidella Alf Tore Mjøs (06.08.2008)
Agonopterix angelicella Alf Tore Mjøs (09.08.2008)
Elachista canapennella Alf Tore Mjøs (09.08.2008)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Alf Tore Mjøs (09.08.2008)
Argyresthia aurulentella Alf Tore Mjøs (09.08.2008)
Acleris rhombana (Nettflatvikler) Alf Tore Mjøs (09.08.2008)
Tinea semifulvella (Rødgul reirmøll) Alf Tore Mjøs (07.08.2008)
Ypsolopha parenthesella Alf Tore Mjøs (07.08.2008)
Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) Trond Einar Brobakk (13.08.2008)
Pempelia palumbella (Lyngsmalmott) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Chionodes continuella Frode Falkenberg (01.08.2008)
Cochylis nana (Dvergpraktvikler) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Paraswammerdamia conspersella Frode Falkenberg (01.08.2008)
Pempelia palumbella (Lyngsmalmott) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Crambus pascuella (Beitenebbmott) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Eana penziana (Praktskyggevikler) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Udea lutealis (Blek engmott) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Catoptria falsella (Klippenebbmott) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Eudonia truncicolella (Barkmosemott) Alf Tore Mjøs (15.08.2008)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (13.08.2008)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Alf Tore Mjøs (13.08.2008)