Lepidoptera (Sommerfugler)
Eulithis populata (Blåbærmåler) Ole Terland (08.08.2011)
Idaea aversata (Vinkelengmåler) Ole Terland (02.08.2011)
Geometra papilionaria (Kjempebladmåler) Torgrim Breiehagen (10.08.2011)
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) Roger Oseid (05.08.2011)
Agonopterix ocellana Roger Oseid (30.08.2011)
Idaea aversata (Vinkelengmåler) Roger Oseid (04.08.2011)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) Kjell Tore Vogsland (24.08.2011)
Vanessa cardui (Tistelsommerfugl) Ole Terland (13.08.2011)
Hipparchia semele (Kystringvinge) Ole Terland (12.08.2011)
Polyommatus icarus (Tiriltungeblåvinge) Frank Alendal (10.08.2011)
Polyommatus icarus (Tiriltungeblåvinge) Rolf Bækkevold (13.08.2011)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) Frode Falkenberg (06.08.2011)
Evergestis pallidata (Blek kålmott) Frode Falkenberg (06.08.2011)
Udea prunalis (Buskengmott) Frode Falkenberg (06.08.2011)
Xanthorhoe fluctuata (Vårbåndmåler) Frode Falkenberg (06.08.2011)
Orthotelia sparganella Frode Falkenberg (06.08.2011)
Orthotelia sparganella Frode Falkenberg (06.08.2011)
Lacanobia suasa (Brunt lundfly) Frode Falkenberg (06.08.2011)
Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) Frode Falkenberg (06.08.2011)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Borkhausenia fuscescens Frode Falkenberg (05.08.2011)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Alucita hexadactyla (Kaprifolfingermøll) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Ypsolopha nemorella Frode Falkenberg (05.08.2011)
Agriphila straminella (Blek nebbmott) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Gypsonoma dealbana (Eikekvistvikler) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Xanthorhoe designata (Svartrandet båndmåler) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Sideridis rivularis (Fiolett nellikfly) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Selenia dentaria (Blek månemåler) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Notodonta dromedarius (Dromedartannspinner) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Mythimna impura (Brungult gressfly) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Idaea dimidiata (Flekkengmåler) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Athrips mouffetella Frode Falkenberg (05.08.2011)
Apamea furva (Mørkt engfly) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Elachista maculicerusella Frode Falkenberg (05.08.2011)
Eilema lurideola (Blygrå lavspinner) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Frode Falkenberg (05.08.2011)
Epinotia indecorana (Dvergbjørkkveldvikler) Trond Einar Brobakk (30.08.2011)