Noctuidae (Nattfly)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Peter Forseth (16.08.2023)
Amphipoea crinanensis (Kyststengelfly) Svein Sellevold Bekkum (16.08.2023)
Amphipoea crinanensis (Kyststengelfly) Svein Sellevold Bekkum (16.08.2023)
Amphipoea crinanensis (Kyststengelfly) Leiv Tommas Haugen (15.08.2023)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) Peter Forseth (15.08.2023)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Turid og Jarle Bakken (14.08.2023)
Mesapamea sp. (Grasengfly) John Skartveit (14.08.2023)
Hadena bicruris (Mørkt nellikfly) Peter Forseth (14.08.2023)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Turid og Jarle Bakken (13.08.2023)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Turid og Jarle Bakken (13.08.2023)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Hans Brubak (13.08.2023)
Noctuidae indet. (Nattfly) John Skartveit (12.08.2023)
Noctuidae indet. (Nattfly) John Skartveit (12.08.2023)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Hans Brubak (11.08.2023)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Svein Sellevold Bekkum (08.08.2023)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Turid og Jarle Bakken (06.08.2023)
Eugnorisma depuncta (Brunt kilefly) John Skartveit (05.08.2023)
Graphiphora augur (Krattfly) John Skartveit (05.08.2023)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Turid og Jarle Bakken (05.08.2023)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Turid og Jarle Bakken (04.08.2023)
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) Turid og Jarle Bakken (31.07.2023)
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) Peter Forseth (30.07.2023)
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) Peter Forseth (29.07.2023)
Graphiphora augur (Krattfly) Peter Forseth (29.07.2023)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Peter Forseth (29.07.2023)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Turid og Jarle Bakken (26.07.2023)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Turid og Jarle Bakken (26.07.2023)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Peter Forseth (27.07.2023)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Peter Forseth (25.07.2023)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Rusina ferruginea (Skyggefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Trachea atriplicis (Meldefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Trachea atriplicis (Meldefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Trachea atriplicis (Meldefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Autographa gamma (Gammafly) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Autographa gamma (Gammafly) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Autographa gamma (Gammafly) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Rusina ferruginea (Skyggefly) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Xestia stigmatica (Fiolettbrunt bakkefly) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Mniotype adusta (Brunt lærfly) Svein Sellevold Bekkum (29.06.2023)