Hadeninae
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) John Stenersen (07.05.2024)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Sveinung Sigbjørnsen (05.05.2024)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Sveinung Sigbjørnsen (05.05.2024)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Frank Lyngvær (01.05.2024)
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) Peter Forseth (01.05.2024)
Orthosia populeti (Plettseljefly) John Stenersen (24.04.2024)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Turid og Jarle Bakken (19.04.2024)
Panolis flammea (Furufly) John Stenersen (23.04.2024)
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) John Stenersen (23.04.2024)
Orthosia miniosa (Gult seljefly) John Stenersen (23.04.2024)
Orthosia miniosa (Gult seljefly) John Stenersen (23.04.2024)
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) John Stenersen (23.04.2024)
Panolis flammea (Furufly) Ole Terland (08.04.2024)
Leucania comma (Kommagressfly) Alf Tore Mjøs (29.06.2023)
Lacanobia thalassina (Busklundfly) Alf Tore Mjøs (12.06.2023)
Apamea furva (Mørkt engfly) Alf Tore Mjøs (12.06.2023)
Apamea sordens (Åkerengfly) Alf Tore Mjøs (12.06.2023)
Mniotype satura (Høstlærfly) Nils Rogn (25.09.2023)
Leucania comma (Kommagressfly) Nils Rogn (27.06.2023)
Ceramica pisi (Rødt hagefly) Leiv Tommas Haugen (12.09.2023)
Lacanobia contigua (Broket lundfly) Peter Forseth (01.09.2023)
Mesapamea sp. (Grasengfly) Turid og Jarle Bakken (27.08.2023)
Mythimna pallens (Halmgult gressfly) John Stenersen (25.08.2023)
Tholera decimalis (Hvitribbet åkerfly) John Stenersen (21.08.2023)
Mythimna pallens (Halmgult gressfly) John Stenersen (15.08.2023)
Tholera decimalis (Hvitribbet åkerfly) John Stenersen (15.08.2023)
Mesapamea sp. (Grasengfly) John Skartveit (14.08.2023)
Hadena bicruris (Mørkt nellikfly) Peter Forseth (14.08.2023)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Hans Brubak (13.08.2023)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Turid og Jarle Bakken (26.07.2023)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Mniotype adusta (Brunt lærfly) Svein Sellevold Bekkum (29.06.2023)
Mythimna pallens (Halmgult gressfly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Papestra biren (Blåbærfly) Svein Sellevold Bekkum (22.06.2023)
Apamea sublustris (Gulbrunt engfly) John Stenersen (14.06.2023)
Hada plebeja (Gulflekkfly) John Stenersen (08.06.2023)
Leucania comma (Kommagressfly) John Stenersen (05.06.2023)
Apamea sordens (Åkerengfly) John Stenersen (05.06.2023)
Sideridis rivularis (Fiolett nellikfly) John Stenersen (05.06.2023)
Hadena perplexa (Brunt nellikfly) John Stenersen (06.06.2023)
Apamea sordens (Åkerengfly) John Stenersen (06.06.2023)
Lacanobia suasa (Brunt lundfly) John Stenersen (06.06.2023)
Lacanobia suasa (Brunt lundfly) John Stenersen (06.06.2023)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Olav Julsrud (23.04.2023)
Orthosia incerta (Variabelt seljefly) Peter Forseth (13.04.2023)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Sveinung Sigbjørnsen (03.04.2023)
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) Sveinung Sigbjørnsen (03.04.2023)
Lasionycta proxima (Smellefjellfly) Leiv Tommas Haugen (10.09.2022)
Hadena caesia (Skifernellikfly) Nils Rogn (19.08.2022)
Mniotype satura (Høstlærfly) Øyvind Stickler (08.09.2022)
Mniotype satura (Høstlærfly) Øyvind Stickler (08.09.2022)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Nils Rogn (04.09.2022)
Ceramica pisi (Rødt hagefly) Nils Rogn (20.07.2022)
Anarta colletti (Fiolett heifly) Nils Rogn (20.07.2022)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Turid og Jarle Bakken (24.08.2022)
Apamea crenata (Kileengfly) Turid og Jarle Bakken (24.08.2022)
Mniotype satura (Høstlærfly) Hans Brubak (24.08.2022)
Apamea crenata (Kileengfly) John Skartveit (21.08.2022)
Apamea illyria (Skogengfly) John Skartveit (21.08.2022)
Lasionycta proxima (Smellefjellfly) John Skartveit (21.08.2022)
Mniotype adusta (Brunt lærfly) John Skartveit (21.08.2022)
Hada plebeja (Gulflekkfly) John Skartveit (21.08.2022)
Apamea crenata (Kileengfly) John Skartveit (20.08.2022)
Apamea crenata (Kileengfly) John Skartveit (20.08.2022)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Turid og Jarle Bakken (14.08.2022)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) Turid og Jarle Bakken (14.08.2022)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Øyvind Stickler (13.08.2022)
Apamea crenata (Kileengfly) Øyvind Stickler (13.08.2022)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Øyvind Stickler (13.08.2022)
Apamea monoglypha (Stort engfly) John Skartveit (11.08.2022)
Mesapamea sp. (Grasengfly) John Skartveit (11.08.2022)
Apamea scolopacina (Praktengfly) John Skartveit (10.08.2022)
Apamea scolopacina (Praktengfly) John Skartveit (09.08.2022)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Peter Forseth (08.08.2022)
Lacanobia contigua (Broket lundfly) Ole Terland (26.06.2022)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Øyvind Stickler (04.08.2022)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Øyvind Stickler (04.08.2022)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Øyvind Stickler (04.08.2022)
Apamea rubrirena (Røddusket engfly) John Skartveit (03.08.2022)
Mniotype adusta (Brunt lærfly) John Skartveit (03.08.2022)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) John Skartveit (03.08.2022)
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) John Skartveit (03.08.2022)
Ceramica pisi (Rødt hagefly) Sveinung Sigbjørnsen (23.07.2022)
Apamea crenata (Kileengfly) Sveinung Sigbjørnsen (12.07.2022)
Apamea crenata (Kileengfly) Sveinung Sigbjørnsen (12.07.2022)
Mythimna ferrago (Teglrødt gressfly) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Apamea crenata (Kileengfly) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Apamea crenata (Kileengfly) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Apamea remissa (Slåttengfly) John Skartveit (21.07.2022)