Noctuinae
Cerastis rubricosa (Fiolett vårfly) Sveinung Sigbjørnsen (05.05.2024)
Naenia typica (Nettfly) Alf Tore Mjøs (29.06.2023)
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) Alf Tore Mjøs (12.06.2023)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Nils Rogn (03.09.2023)
Agrotis ipsilon (Langvingejordfly) Leiv Tommas Haugen (23.09.2023)
Axylia putris (Dobbeltpunktfly) Nils Rogn (05.07.2023)
Diarsia mendica (Skogteglfly) John Stenersen (29.08.2023)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Turid og Jarle Bakken (27.08.2023)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Peter Forseth (27.08.2023)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) John Stenersen (25.08.2023)
Noctua comes (Variabelt båndfly) John Stenersen (25.08.2023)
Noctua orbona (Plettbåndfly) John Stenersen (25.08.2023)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) John Stenersen (25.08.2023)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Stein Edward James Grønning (22.08.2023)
Euxoa obelisca (Obeliskjordfly) John Stenersen (21.08.2023)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) John Stenersen (21.08.2023)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) John Stenersen (21.08.2023)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) John Stenersen (15.08.2023)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) John Stenersen (15.08.2023)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) John Stenersen (15.08.2023)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Turid og Jarle Bakken (13.08.2023)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Turid og Jarle Bakken (13.08.2023)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Hans Brubak (11.08.2023)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Turid og Jarle Bakken (06.08.2023)
Graphiphora augur (Krattfly) John Skartveit (05.08.2023)
Eugnorisma depuncta (Brunt kilefly) John Skartveit (05.08.2023)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Turid og Jarle Bakken (05.08.2023)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Turid og Jarle Bakken (04.08.2023)
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) Turid og Jarle Bakken (31.07.2023)
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) Peter Forseth (30.07.2023)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Peter Forseth (29.07.2023)
Graphiphora augur (Krattfly) Peter Forseth (29.07.2023)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Turid og Jarle Bakken (26.07.2023)
Xestia stigmatica (Fiolettbrunt bakkefly) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Standfussiana lucernea (Mørkt klippefly) John Stenersen (08.06.2023)
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) John Stenersen (08.06.2023)
Naenia typica (Nettfly) Nils Rogn (14.08.2022)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Dag Øivind Ingierd (29.10.2022)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Nils Rogn (19.08.2022)
Actebia praecox (Grønt langvingefly) Nils Rogn (20.08.2022)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Nils Rogn (09.07.2022)
Euxoa recussa (Fiolettbrunt jordfly) Leiv Tommas Haugen (11.08.2022)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Nils Rogn (11.08.2022)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Øyvind Stickler (08.09.2022)
Axylia putris (Dobbeltpunktfly) Nils Rogn (21.07.2022)
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) Nils Rogn (21.07.2022)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Turid og Jarle Bakken (06.09.2022)
Standfussiana lucernea (Mørkt klippefly) Nils Rogn (03.09.2022)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Nils Rogn (03.09.2022)
Opigena polygona (Kjølfly) Nils Rogn (30.08.2022)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Nils Rogn (29.08.2022)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Nils Rogn (29.08.2022)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Turid og Jarle Bakken (26.08.2022)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Svein Bekkum (25.08.2022)
Chersotis cuprea (Kobberfly) John Skartveit (21.08.2022)
Coenophila subrosea (Myrfly) John Skartveit (21.08.2022)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) John Skartveit (21.08.2022)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) John Skartveit (21.08.2022)
Diarsia mendica (Skogteglfly) John Skartveit (21.08.2022)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) John Skartveit (20.08.2022)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) John Skartveit (20.08.2022)
Coenophila subrosea (Myrfly) John Skartveit (20.08.2022)
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) John Skartveit (20.08.2022)
Xestia speciosa (Grått taigafly) John Skartveit (20.08.2022)
Chersotis cuprea (Kobberfly) John Skartveit (20.08.2022)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) John Skartveit (20.08.2022)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) John Skartveit (20.08.2022)
Diarsia mendica (Skogteglfly) John Skartveit (19.08.2022)
Diarsia mendica (Skogteglfly) John Skartveit (18.08.2022)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Turid og Jarle Bakken (21.08.2022)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Turid og Jarle Bakken (21.08.2022)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Turid og Jarle Bakken (14.08.2022)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Turid og Jarle Bakken (14.08.2022)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Øyvind Stickler (13.08.2022)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Øyvind Stickler (13.08.2022)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Øyvind Stickler (13.08.2022)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Øyvind Stickler (13.08.2022)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) John Skartveit (13.08.2022)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) John Skartveit (13.08.2022)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) John Skartveit (11.08.2022)
Euxoa nigricans (Svart jordfly) John Skartveit (10.08.2022)
Noctua comes (Variabelt båndfly) John Skartveit (10.08.2022)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) John Skartveit (08.08.2022)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) John Skartveit (06.08.2022)
Diarsia mendica (Skogteglfly) John Skartveit (05.08.2022)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Øyvind Stickler (04.08.2022)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Øyvind Stickler (04.08.2022)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Øyvind Stickler (04.08.2022)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Øyvind Stickler (04.08.2022)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Øyvind Stickler (04.08.2022)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Øyvind Stickler (04.08.2022)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Øyvind Stickler (04.08.2022)