Rivula sericealis (Gult nebbfly) | | 4 | 34 | 9 | 21.07.2022 |
Perizoma alchemillata (Dålundmåler) | | 4 | 33 | 12 | 13.07.2023 |
Catoptria falsella (Klippenebbmott) | | 4 | 31 | 7 | 13.08.2022 |
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) | | 4 | 28 | 9 | 21.07.2022 |
Noctua pronuba (Hagebåndfly) | | 4 | 27 | 12 | 13.08.2022 |
Hypena proboscidalis (Neslenebbfly) | | 4 | 26 | 8 | 13.08.2022 |
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) | | 4 | 26 | 6 | 12.07.2022 |
Idaea aversata (Vinkelengmåler) | | 4 | 21 | 13 | 13.07.2023 |
Amphipyra pyramidea (Rødt pyramidefly) | | 4 | 21 | 16 | 13.08.2022 |
Favonius quercus (Eikestjertvinge) | | 4 | 18 | 4 | 18.08.2021 |
Hydriomena furcata (Seljebuskmåler) | | 4 | 18 | 6 | 04.08.2022 |
Xanthorhoe montanata (Hvit båndmåler) | | 4 | 17 | 5 | 01.07.2023 |
Xanthorhoe quadrifasiata (Brun båndmåler) | | 4 | 16 | 9 | 13.07.2023 |
Papilio machaon (Svalestjert) | | 4 | 14 | 2 | 17.05.2024 |
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) | | 4 | 13 | 10 | 13.08.2022 |
Siona lineata (Ribbemåler) | | 4 | 12 | 12 | 18.06.2022 |
Lomaspilis marginata (Randmåler) | | 4 | 11 | 5 | 13.07.2023 |
Udea prunalis (Buskengmott) | | 4 | 11 | 6 | 09.07.2022 |
Habrosyne pyritoides (Prakthalvspinner) | | 4 | 10 | 7 | 13.07.2023 |
Dysstroma truncata (Bueskogmåler) | | 4 | 10 | 9 | 13.07.2023 |
Cyaniris semiargus (Engblåvinge) | | 4 | 9 | 8 | 10.07.2019 |
Amphipoea fucosa (Variabelt stengelfly) | | 4 | 9 | 4 | 28.07.2013 |
Epirrhoe alternata (Grå mauremåler) | | 4 | 7 | 5 | 05.06.2022 |
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) | | 4 | 7 | 4 | 21.07.2022 |
Ipimorpha subtusa (Osperingfly) | | 4 | 6 | 5 | 28.07.2013 |
Argynnis adippe (Adippeperlemorvinge) | | 4 | 5 | 1 | 23.07.2023 |
Mythimna impura (Brungult gressfly) | | 4 | 5 | 3 | 11.07.2017 |
Malacosoma neustria (Okergul ringspinner) | | 4 | 5 | 3 | 16.07.2019 |
Hesperia comma (Kommasmyger) | | 4 | 4 | | 30.06.2019 |
Cosmia trapezina (Gult rovfly) | | 3 | 33 | 9 | 04.08.2022 |
Idaea biselata (Randengmåler) | | 3 | 31 | 12 | 13.07.2023 |
Patania ruralis (Kjempeengmott) | | 3 | 30 | 7 | 13.08.2022 |
Pasiphila debiliata (Blåbærblomstmåler) | | 3 | 27 | 7 | 13.07.2023 |
Herminia tarsipennalis (Gråbrunt viftefly) | | 3 | 21 | 9 | 13.08.2022 |
Pheosia tremula (Seljetannspinner) | | 3 | 21 | 13 | 04.08.2022 |
Cabera pusaria (Hvit sankthansmåler) | | 3 | 21 | 9 | 13.07.2023 |
Agriphila straminella (Blek nebbmott) | | 3 | 21 | 8 | 07.07.2023 |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 3 | 21 | 6 | 08.09.2021 |
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) | | 3 | 20 | 6 | 21.07.2022 |
Cabera exanthemata (Gul sankthansmåler) | | 3 | 19 | 15 | 13.07.2023 |
Peribatodes secundaria (Fjærbarkmåler) | | 3 | 19 | 8 | 07.07.2023 |
Campaea margaritaria (Løvskogmåler) | | 3 | 17 | 6 | 07.07.2023 |
Gillmeria ochrodactyla (Reinfannfjærmøll) | | 3 | 17 | 12 | 13.07.2023 |
Deileptenia ribeata (Granbarkmåler) | | 3 | 16 | 5 | 13.07.2023 |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 3 | 15 | 11 | 13.07.2023 |
Ecliptopera silaceata (Geitramsdråpemåler) | | 3 | 13 | 12 | 15.05.2022 |
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) | | 3 | 12 | 6 | 01.07.2023 |
Archips xylosteana (Spraglet bjellevikler) | | 3 | 12 | 4 | 04.07.2023 |
Xestia baja (Kantplettbakkefly) | | 3 | 11 | 10 | 04.08.2022 |
Alcis repandata (Skogbarkmåler) | | 3 | 10 | 5 | 21.07.2022 |