Agrochola helvola (Rødt høstfly) | | 1 | 1 | 1 | 06.09.2009 |
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) | | 1 | 1 | | 23.05.2010 |
Apamea monoglypha (Stort engfly) | | 1 | 1 | | 11.08.2010 |
Hylaea fasciaria (Barskogmåler) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) | | 1 | 1 | 1 | 06.09.2009 |
Xanthorhoe decoloraria (Fiolett båndmåler) | | 1 | 1 | 1 | 10.07.2010 |
Pheosia gnoma (Bjørketannspinner) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Eupithecia absinthiata (Brun dvergmåler) | | 1 | 1 | | 10.08.2010 |
Eupithecia pusillata (Augustdvergmåler) | | 1 | 1 | | 06.09.2009 |
Lacanobia contigua (Broket lundfly) | | 1 | 1 | | 06.06.2010 |
Lacanobia thalassina (Busklundfly) | | 1 | 1 | | 23.06.2012 |
Falcaria lacertinaria (Fliksigdvinge) | | 1 | 1 | 1 | 23.05.2010 |
Noctua pronuba (Hagebåndfly) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Xestia castanea (Lyngbakkefly) | | 1 | 1 | | 24.08.2008 |
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) | | 1 | 1 | | 11.08.2010 |
Dysstroma truncata (Bueskogmåler) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Camptogramma bilineata (Gullmåler) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Sideridis rivularis (Fiolett nellikfly) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Photedes minima (Sølvbunkefly) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Ochropacha duplaris (Punkthalvspinner) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Cabera exanthemata (Gul sankthansmåler) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Scoparia ambigualis (Junimosemott) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Crambus perlella (Sølvnebbmott) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Hadena bicruris (Mørkt nellikfly) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) | | 1 | 1 | | 23.06.2012 |
Opisthograptis luteolata (Sitronmåler) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Thera cognata (Brun einerbarmåler) | | 1 | 1 | | 11.08.2010 |
Thera firmata (Fjærbarmåler) | | 1 | 1 | 1 | 06.09.2009 |
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) | | 1 | 1 | 1 | 11.08.2010 |
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) | | 1 | 1 | | 11.08.2010 |
Argyresthia goedartella (Oreblomstmøll) | | 1 | 1 | | 11.08.2010 |
Argyresthia conjugella (Rognebærmøll) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Ypsolopha parenthesella | | 1 | 1 | | 11.08.2010 |
Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Perizoma alchemillata (Dålundmåler) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) | | 1 | 1 | 1 | 11.08.2010 |
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) | | 1 | 1 | | 23.06.2012 |
Hada plebeja (Gulflekkfly) | | 1 | 1 | | 10.07.2010 |
Crypsedra gemmea (Flekkfly) | | 1 | 1 | 1 | 06.09.2009 |
Udea decrepitalis (Bregneengmott) | | 1 | 1 | | 06.06.2010 |
Pammene splendidulana (Sølvsolvikler) | | 1 | 1 | 1 | 23.05.2010 |