Noctua pronuba (Hagebåndfly) | | 1 | 84 | | 10.09.2023 |
Agriphila tristella (Okernebbmott) | | 1 | 84 | 1 | 10.09.2023 |
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) | | 1 | 82 | | 10.05.2024 |
Spilosoma lubricipeda (Punkttigerspinner) | | 1 | 79 | | 03.06.2024 |
Xanthorhoe designata (Svartrandet båndmåler) | | 1 | 75 | 1 | 02.06.2024 |
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) | | 1 | 67 | | 10.09.2023 |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 1 | 65 | | 27.08.2023 |
Xestia baja (Kantplettbakkefly) | | 1 | 62 | 3 | 24.08.2023 |
Dysstroma truncata (Bueskogmåler) | | 1 | 59 | 5 | 10.09.2023 |
Pieris napi (Rapssommerfugl) | | 1 | 52 | | 02.06.2024 |
Eupithecia pusillata (Augustdvergmåler) | | 1 | 50 | 6 | 10.09.2023 |
Denticucullus pygmina (Starrfly) | | 1 | 49 | | 10.09.2023 |
Diarsia mendica (Skogteglfly) | | 1 | 48 | 3 | 28.08.2023 |
Hydriomena furcata (Seljebuskmåler) | | 1 | 48 | 5 | 25.08.2023 |
Mythimna impura (Brungult gressfly) | | 1 | 47 | | 23.08.2023 |
Apamea monoglypha (Stort engfly) | | 1 | 43 | 1 | 15.08.2023 |
Eulithis populata (Blåbærmåler) | | 1 | 33 | | 26.08.2023 |
Ecliptopera silaceata (Geitramsdråpemåler) | | 1 | 32 | 3 | 02.06.2024 |
Eudonia truncicolella (Barkmosemott) | | 1 | 31 | 10 | 20.08.2023 |
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) | | 1 | 31 | 1 | 03.06.2024 |
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) | | 1 | 28 | | 03.06.2024 |
Xanthorhoe montanata (Hvit båndmåler) | | 1 | 28 | | 03.06.2024 |
Orthosia incerta (Variabelt seljefly) | | 1 | 27 | | 23.05.2023 |
Odontopera bidentata (Tannmåler) | | 1 | 26 | | 03.06.2024 |
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) | | 1 | 25 | 2 | 21.08.2023 |
Petrophora chlorosata (Bregnemåler) | | 1 | 25 | 1 | 27.05.2024 |
Photedes minima (Sølvbunkefly) | | 1 | 24 | 2 | 13.08.2023 |
Crambus perlella (Sølvnebbmott) | | 1 | 24 | | 24.05.2024 |
Gonepteryx rhamni (Sitronsommerfugl) | | 1 | 24 | | 19.05.2024 |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 1 | 23 | 2 | 03.06.2024 |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 1 | 23 | | 02.06.2024 |
Korscheltellus fusconebulosa (Bregneroteter) | | 1 | 23 | | 03.06.2024 |
Cerastis rubricosa (Fiolett vårfly) | | 1 | 23 | | 16.05.2023 |
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) | | 1 | 23 | | 08.05.2024 |
Udea lutealis (Blek engmott) | | 1 | 23 | 2 | 20.08.2023 |
Catoptria margaritella (Perlemornebbmott) | | 1 | 22 | 3 | 16.08.2023 |
Mesotype didymata (Hvitveislundmåler) | | 1 | 22 | | 21.08.2023 |
Agriphila straminella (Blek nebbmott) | | 1 | 21 | | 23.08.2023 |
Colostygia pectinataria (Svartflekket olivenmåler) | | 1 | 21 | 3 | 18.08.2023 |
Cabera exanthemata (Gul sankthansmåler) | | 1 | 21 | 1 | 03.06.2024 |
Apamea remissa (Slåttengfly) | | 1 | 21 | 7 | 12.08.2023 |
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) | | 1 | 20 | 5 | 02.09.2022 |
Ceramica pisi (Rødt hagefly) | | 1 | 19 | 1 | 02.06.2024 |
Martania taeniata (Granlundmåler) | | 1 | 18 | 1 | 14.08.2023 |
Noctua janthe (Fiolett båndfly) | | 1 | 18 | | 21.08.2023 |
Celaena haworthii (Svart sumpfly) | | 1 | 18 | 3 | 24.08.2023 |
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) | | 1 | 17 | | 03.06.2024 |
Hypena proboscidalis (Neslenebbfly) | | 1 | 17 | | 14.08.2023 |
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) | | 1 | 17 | 3 | 10.09.2023 |
Vanessa atalanta (Admiral) | | 1 | 17 | | 31.08.2023 |