Noctuidae (Nattfly)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Øyvind Stickler (10.09.2010)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) Øyvind Stickler (10.09.2010)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Øyvind Stickler (10.09.2010)
Amphipyra pyramidea (Rødt pyramidefly) Øyvind Stickler (10.09.2010)
Agrochola macilenta (Rettlinjet høstfly) Øyvind Stickler (10.09.2010)
Mniotype satura (Høstlærfly) Øyvind Stickler (10.09.2010)
Autographa gamma (Gammafly) Øyvind Stickler (10.09.2010)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Øyvind Stickler (10.09.2010)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Øyvind Stickler (10.09.2010)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Øyvind Stickler (10.09.2010)
Dryobotodes eremita (Grått eikefly) Øyvind Stickler (09.09.2010)
Mniotype satura (Høstlærfly) Øyvind Stickler (09.09.2010)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Øyvind Stickler (09.09.2010)
Dryobotodes eremita (Grått eikefly) Øyvind Stickler (09.09.2010)
Autographa gamma (Gammafly) Øyvind Stickler (09.09.2010)
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) Øyvind Stickler (28.08.2010)
Mniotype satura (Høstlærfly) Øyvind Stickler (27.08.2010)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Øyvind Stickler (27.08.2010)
Autographa gamma (Gammafly) Øyvind Stickler (27.08.2010)
Amphipyra pyramidea (Rødt pyramidefly) Øyvind Stickler (27.08.2010)
Autographa gamma (Gammafly) Øyvind Stickler (26.08.2010)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Øyvind Stickler (13.08.2010)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Frode Falkenberg (21.08.2010)
Autographa jota (Rødbrunt metallfly) Frode Falkenberg (04.08.2010)
Plusia festucae (Langstreket metallfly) Frode Falkenberg (04.08.2010)
Ipimorpha subtusa (Osperingfly) Nils Rogn (22.08.2010)
Agrotis clavis (Brunpudret jordfly) Nils Rogn (20.07.2010)
Caradrina clavipalpis (Husfly) Kjell Tore Vogsland (23.07.2010)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Ivar Stormo (14.08.2010)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Ivar Stormo (22.07.2010)
Ipimorpha subtusa (Osperingfly) Alf Tore Mjøs (08.08.2010)
Euxoa nigricans (Svart jordfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2010)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2010)
Mythimna ferrago (Teglrødt gressfly) Alf Tore Mjøs (06.08.2010)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2010)
Euxoa cursoria (Variabelt sandjordfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2010)
Mythimna pallens (Halmgult gressfly) Alf Tore Mjøs (04.08.2010)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) Alf Tore Mjøs (28.07.2010)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Alf Tore Mjøs (28.07.2010)
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) Alf Tore Mjøs (28.07.2010)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Alf Tore Mjøs (28.07.2010)
Antitype chi (Chifly) Alf Tore Mjøs (07.09.2010)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Dag Øivind Ingierd (23.08.2010)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Frode Falkenberg (19.07.2010)
Apamea schildei (Rødt fjellengfly) Frode Falkenberg (18.07.2010)
Ceramica pisi (Rødt hagefly) Frode Falkenberg (17.07.2010)
Amphipoea fucosa (Variabelt stengelfly) Roger Oseid (19.08.2010)
Dasypolia templi (Tempelfly) Roger Oseid (20.09.2010)