Hadeninae

Velg slekt

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Macro-heterocera" (Nattsommerfugler makro)»Noctuidae (Nattfly)»
»

Hadeninae

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
AbbortjernLillehammer, Innlandet11128.05.2018 
AmtdalGrimstad, Agder88202.08.2010 
Anders Buens gt 19Trondheim, Trøndelag11108.07.2009 
AndersbonnveienSandefjord, Vestfold og Telemark11016.07.2019 
AndersbånnveienSandefjord, Vestfold og Telemark1410014.07.2017 
ApalvikTysvær, Rogaland11004.04.2011 
ArboretetSandnes, Rogaland22016.08.2016 
ArendalsvegenEvje og Hornnes, Agder265426.08.2008 
AskimIndre Østfold, Viken169904.07.2017 
AudamotlandTime, Rogaland33026.08.2012 
AunvågenFrøya, Trøndelag11004.08.2008 
AurdalVindafjord, Rogaland22219.08.2006 
AustevåganeAustrheim, Vestland11010.06.2017 
Austre plantning,UtsiraUtsira, Rogaland22029.09.2015 
AustråttSandnes, Rogaland53003.04.2014 
Austrått (Riarveien)Sandnes, Rogaland147001.08.2014 
Bakka v.GudvangenAurland, Vestland11023.06.2016 
BakkeløkkaAsker, Viken47274710.06.2020 
BandaksjøenTokke, Vestfold og Telemark74130.07.2010 
Bangedalen, HøleSandnes, Rogaland22018.05.2014 
Barmanveien 9Hitra, Trøndelag77628.08.2020 
Baroniet i RosendalKvinnherad, Vestland136309.06.2018 
Barrustmoen, VinstraNord-Fron, Innlandet4214415.07.2013 
Beitostølen leilighetshotellØystre Slidre, Innlandet11107.05.2009 
Bekkum, KvikneskogenNord-Fron, Innlandet11664825819.07.2020 
Bekkumsetra, ØldalenNord-Fron, Innlandet43029.07.2011 
BeltevigaKristiansand, Agder11008.07.2012 
Benneches veiTrondheim, Trøndelag11030.07.2011 
Beverøya CampingMidt-Telemark, Vestfold og Telemark54703.07.2011 
BirkelandFlekkefjord, Agder55026.03.2017 
BirkelandSokndal, Rogaland33130.08.2015 
BiskopshavnBergen, Vestland11126.08.2010 
BjellandArendal, Agder3821107.07.2015 
Bjelland,TromøyArendal, Agder3116014.08.2015 
Bjerga. HylsfjordenSuldal, Rogaland54008.06.2016 
BjøravågStavanger, Rogaland88024.06.2016 
BjørndalsliaBodø, Nordland62106.05.2015 
BjårvatnetHå, Rogaland8924423.08.2013 
Blika gruverHjartdal, Vestfold og Telemark33128.06.2009 
BlindheimBergen, Vestland178211201.05.2019 
Blussuvoll (Tyholt/Berg)Trondheim, Trøndelag4010107.08.2020 
BlåfjelletVaksdal, Vestland25101915.08.2020 
BlåsjøSuldal, Rogaland33001.08.2020 
BogenAsker, Viken11219.09.2016 
Botnetjønn, TromøyArendal, Agder66017.07.2014 
BredmosenMarker, Viken88008.07.2018 
Breilisikten 19 BKristiansund, Møre og Romsdal73105.05.2015 
BrennmyraSnåase - Snåsa, Trøndelag11126.08.2010 
BruStavanger, Rogaland33025.06.2013 
BrumåsavegenLillestrøm, Viken11001.08.2014