Noctuinae

Velg slekt

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Macro-heterocera" (Nattsommerfugler makro)»Noctuidae (Nattfly)»
»

Noctuinae

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
ArendalsvegenEvje og Hornnes, Agder21128.04.2007 
Bekkum, KvikneskogenNord-Fron, Innlandet31004.09.2007 
BjårvatnetHå, Rogaland55324.08.2007 
BrusandHå, Rogaland11122.06.2007 
DevlesvingenTrondheim, Trøndelag11014.08.2007 
DrangedalDrangedal, Vestfold og Telemark66613.08.2007 
Eidfjord sentrumEidfjord, Vestland22101510.08.2007 
ErdalEidfjord, Vestland1091226.07.2007 
FantoftåsenBergen, Vestland11117.07.2007 
Fornebu, LilløyplassenBærum, Viken65508.09.2007 
GjettumBærum, Viken11005.08.2007 
GrønnlienBergen, Vestland3181506.10.2007 
Hallaråkervegen 169Bømlo, Vestland11118.08.2007 
Helgatun, MyrkdalenVoss, Vestland22008.08.2007 
HjerkinnDovre, Innlandet44428.07.2007 
HøllandHå, Rogaland11024.04.2007 
KrossleitetØygarden, Vestland11107.09.2007 
LisetEidfjord, Vestland44423.08.2007 
LovundLurøy, Nordland11012.09.2007 
LundeTysnes, Vestland44426.07.2007 
MollandskjærGrimstad, Agder64214.08.2007 
NesKvam, Vestland11020.06.2007 
NeslandsvatnDrangedal, Vestfold og Telemark33306.06.2007 
NordvikBergen, Vestland116401.09.2007 
PresthammerKarmøy, Rogaland44024.08.2007 
Revtangen Ornitologiske StasjonKlepp, Rogaland20121013.10.2007 
RollandBergen, Vestland44428.09.2007 
SevheimStavanger, Rogaland11028.06.2007 
SimadalenEidfjord, Vestland66419.07.2007 
SkjøttelvikaAsker, Viken11025.08.2007 
SnåsaSnåase - Snåsa, Trøndelag11113.08.2007 
Solhaug, KjetsåEvje og Hornnes, Agder21128.07.2007 
StokkaVindafjord, Rogaland11003.06.2007 
StraumsfjelletØygarden, Vestland61111211.09.2007 
SveneFlesberg, Viken22013.07.2007 
VarbergEidfjord, Vestland55404.08.2007 
ved OddvyrevatnetUllensvang, Vestland11024.07.2007 
ved SelsløkenUllensvang, Vestland11024.07.2007 
VæretrøaTrondheim, Trøndelag22211.08.2007 
VågslidVinje, Vestfold og Telemark22012.08.2007 
ÅsedalenSandnes, Rogaland11108.08.2007