Noctuinae
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) Øyvind Stickler (10.09.2010)
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) Øyvind Stickler (28.08.2010)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Frode Falkenberg (21.08.2010)
Agrotis clavis (Brunpudret jordfly) Nils Rogn (20.07.2010)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Ivar Stormo (22.07.2010)
Euxoa nigricans (Svart jordfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2010)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2010)
Euxoa cursoria (Variabelt sandjordfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2010)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Alf Tore Mjøs (28.07.2010)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) Alf Tore Mjøs (28.07.2010)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Dag Øivind Ingierd (23.08.2010)
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) Frode Falkenberg (02.07.2010)
Noctua interjecta (Brunt båndfly) Even Mjaaland (13.08.2010)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) Even Mjaaland (13.08.2010)
Euxoa cursoria (Variabelt sandjordfly) Even Mjaaland (13.08.2010)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Frode Falkenberg (11.08.2010)
Agrotsi fatidica (Fjelljordfly) Frode Falkenberg (11.08.2010)
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) Frode Falkenberg (11.08.2010)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Odd Johan Berland (23.08.2010)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) Kjell Tore Vogsland (15.08.2010)
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) Odd Johan Berland (23.07.2010)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Trond Einar Brobakk (18.08.2010)
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) Trond Einar Brobakk (17.08.2010)
Graphiphora augur (Krattfly) Trond Einar Brobakk (29.07.2010)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Alf Tore Mjøs (25.07.2010)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Bjørn Sørhøy (10.09.2010)
Rhyacia simulans (Sandmarkfly) Svein Bekkum (11.09.2010)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) John Skartveit (08.09.2010)
Protolampra sobrina (Barskogfly) Egil Frantzen (06.08.2010)
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) Bjørn Pettersen (11.08.2010)
Euxoa obelisca (Obeliskjordfly) Even Mjaaland (31.08.2010)
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) Egil Frantzen (20.07.2010)
Chersotis cuprea (Kobberfly) John Skartveit (27.08.2010)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Michael Fredriksen (27.08.2010)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Michael Fredriksen (24.08.2010)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2010)
Agrotis ipsilon (Langvingejordfly) Svein Bekkum (26.08.2010)
Euxoa cursoria (Variabelt sandjordfly) Alf Tore Mjøs (21.07.2010)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) Alf Tore Mjøs (21.07.2010)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) Even Mjaaland (13.08.2010)
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) Even Mjaaland (13.08.2010)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) Even Mjaaland (13.08.2010)
Euxoa obelisca (Obeliskjordfly) Even Mjaaland (13.08.2010)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Even Mjaaland (13.08.2010)
Coenophila subrosea (Myrfly) Even Mjaaland (01.08.2010)
Xestia speciosa (Grått taigafly) Even Mjaaland (01.08.2010)
Protolampra sobrina (Barskogfly) Even Mjaaland (01.08.2010)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Even Mjaaland (01.08.2010)