Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) | | 14.09.2019 | 09.09.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia baja (Kantplettbakkefly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Noctua pronuba (Hagebåndfly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eurois occulta (Mørkt skogfly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Euxoa obelisca (Obeliskjordfly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) | | 14.09.2019 | 31.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia baja (Kantplettbakkefly) | | 14.09.2019 | 31.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) | | 14.09.2019 | 31.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Noctua pronuba (Hagebåndfly) | | 14.09.2019 | 31.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) | | 14.09.2019 | 31.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eurois occulta (Mørkt skogfly) | | 14.09.2019 | 31.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) | | 14.09.2019 | 31.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Noctua comes (Variabelt båndfly) | | 14.09.2019 | 25.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) | | 14.09.2019 | 25.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) | | 14.09.2019 | 25.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) | | 14.09.2019 | 25.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Noctua janthe (Fiolett båndfly) | | 14.09.2019 | 25.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Euxoa obelisca (Obeliskjordfly) | | 14.09.2019 | 25.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eurois occulta (Mørkt skogfly) | | 14.09.2019 | 25.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) | | 14.09.2019 | 25.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia baja (Kantplettbakkefly) | | 14.09.2019 | 24.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Noctua pronuba (Hagebåndfly) | | 14.09.2019 | 24.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) | | 14.09.2019 | 24.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) | | 14.09.2019 | 24.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eurois occulta (Mørkt skogfly) | | 14.09.2019 | 24.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) | | 14.09.2019 | 18.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia baja (Kantplettbakkefly) | | 14.09.2019 | 18.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) | | 14.09.2019 | 18.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia baja (Kantplettbakkefly) | | 14.09.2019 | 17.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eurois occulta (Mørkt skogfly) | | 14.09.2019 | 17.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) | | 14.09.2019 | 17.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) | | 14.09.2019 | 17.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) | | 14.09.2019 | 17.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Agrotis segetum (Gråpudret jordfly) | | 14.09.2019 | 15.08.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Noctua comes (Variabelt båndfly) | | 14.09.2019 | 15.08.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) | | 14.09.2019 | 15.08.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Noctua janthe (Fiolett båndfly) | | 14.09.2019 | 15.08.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) | | 14.09.2019 | 15.08.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) | | 14.09.2019 | 15.08.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Agrotis ipsilon (Langvingejordfly) | | 14.09.2019 | 15.08.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Eurois occulta (Mørkt skogfly) | | 14.09.2019 | 15.08.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Xestia baja (Kantplettbakkefly) | | 14.09.2019 | 11.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Noctua pronuba (Hagebåndfly) | | 14.09.2019 | 11.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) | | 14.09.2019 | 11.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) | | 14.09.2019 | 11.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Noctua janthe (Fiolett båndfly) | | 14.09.2019 | 11.08.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |