Autographa macrogamma (Gyllenbrunt metallfly)

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Macro-heterocera" (Nattsommerfugler makro)»Noctuidae (Nattfly)»Plusiinae»Autographa»

Autographa macrogamma (Gyllenbrunt metallfly)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
Barrustmoen, VinstraNord-Fron, Innlandet11023.07.2012 
Bekkum, KvikneskogenNord-Fron, Innlandet3411027.07.2017 
BørhusVang, Innlandet11002.08.2016 
Galten gårdEngerdal, Innlandet11114.08.2015 
RisøyaRingebu, Innlandet11020.07.2011 
RognVang, Innlandet181828.07.2019