Idaea biselata (Randengmåler)

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Macro-heterocera" (Nattsommerfugler makro)»Geometridae (Målere)»Sterrhinae»Idaea»

Idaea biselata (Randengmåler)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
AmtdalGrimstad, Agder11002.08.2010 
AndersbånnveienSandefjord, Vestfold og Telemark21014.07.2017 
Austrått (Riarveien)Sandnes, Rogaland31001.08.2014 
BakkeløkkaAsker, Viken11120.07.2016 
BjellandArendal, Agder11026.06.2014 
Bjelland,TromøyArendal, Agder41014.08.2015 
BjårvatnetHå, Rogaland41014.08.2013 
BlindheimBergen, Vestland61115.09.2015 
BlomØygarden, Vestland11116.07.2007 
Botnetjønn, TromøyArendal, Agder11017.07.2014 
BrusandHå, Rogaland11013.07.2010 
BuøyTokke, Vestfold og Telemark11016.07.2013 
Bøleveien 18Sandefjord, Vestfold og Telemark171404.08.2012 
BørufsoddenLindesnes, Agder11121.07.2009 
DaleSandnes, Rogaland91001.09.2015 
Dalen, LitleskareAlver, Vestland11020.08.2015 
DalsøynaFjaler, Vestland11012.08.2012 
DevlesvingenTrondheim, Trøndelag11131.07.2012 
DrangedalDrangedal, Vestfold og Telemark11118.06.2007 
EgenesFlekkefjord, Agder161123.08.2016 
EidsborgTokke, Vestfold og Telemark11003.08.2011 
ErdalEidfjord, Vestland11023.07.2014 
ErgavatnetKlepp, Rogaland71024.07.2016 
Erling MichelsensveiOslo11105.08.2011 
Etna campingEtnedal, Innlandet11005.08.2011 
FanafjellsvegenBergen, Vestland11007.08.2009 
Fjell FestningØygarden, Vestland11022.08.2015 
FlageVoss, Vestland11009.07.2010 
FlødevigaArendal, Agder21028.07.2013 
Gjennestadvannet Øst, ved pumpestasjonSandefjord, Vestfold og Telemark21122.07.2011 
GjettumBærum, Viken11104.08.2007 
Grindvoll i LunnerLunner, Viken71006.08.2011 
GrønnlienBergen, Vestland481209.08.2013 
GursliLund, Rogaland141015.07.2017 
HardingaseteKvam, Vestland11025.08.2010 
Hasselgården, JomfrulandKragerø, Vestfold og Telemark141011.07.2015 
Hefte,TromøyArendal, Agder11015.07.2014 
HegglandsdalenBjørnafjorden, Vestland11002.08.2009 
Herdla FuglestasjonAskøy, Vestland11128.07.2013 
HerfellLarvik, Vestfold og Telemark31023.07.2017 
HetlandBjerkreim, Rogaland11004.07.2009 
HosangerOsterøy, Vestland221216.07.2018 
Hyttetomta, SvanesEigersund, Rogaland241126.07.2017 
HæreidEidfjord, Vestland11021.07.2007 
HøllandHå, Rogaland61023.08.2011 
HåtongKarmøy, Rogaland351031.08.2015 
HåvikKarmøy, Rogaland11022.08.2010 
Indre BogeVaksdal, Vestland51103.08.2017 
JerdalAsker, Viken11011.07.2018 
KnappenØygarden, Vestland61231.07.2013