Tethea or (Ospehalvspinner)

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Macro-heterocera" (Nattsommerfugler makro)»Drepanidae (Sigdvinger)»Thyatirinae»Tethea»

Tethea or (Ospehalvspinner)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
Bekkum, KvikneskogenNord-Fron, Oppland251222.06.2013 
BjellandArendal, Aust-Agder41007.07.2015 
Bjelland,TromøyArendal, Aust-Agder11016.07.2014 
BjårvatnetHå, Rogaland21009.07.2013 
Bøleveien 18Sandefjord, Vestfold31208.07.2012 
DaleSandnes, Rogaland11011.08.2015 
DrangedalDrangedal, Telemark11119.06.2006 
EgenesFlekkefjord, Vest-Agder161105.06.2017 
EidsborgTokke, Telemark31119.07.2017 
ErdalEidfjord, Hordaland11102.06.2016 
Erling MichelsensveiOslo11114.06.2011 
FinnvikSuldal, Rogaland11028.06.2012 
GrønnlienBergen, Hordaland11115.06.2013 
GursliLund, Rogaland21131.05.2014 
Hasselgården, JomfrulandKragerø, Telemark21006.07.2012 
HerfellLarvik, Vestfold31023.07.2017 
HetlandBjerkreim, Rogaland31111.06.2010 
Hyttetomta, SvanesEigersund, Rogaland111113.07.2014 
HøllandHå, Rogaland11005.07.2011 
HåtongKarmøy, Rogaland41122.05.2014 
Indre BogeVaksdal, Hordaland11003.08.2017 
Kløvdalen, KvikneNord-Fron, Oppland91207.07.2012 
KnappenØygarden, Hordaland11125.06.2012 
Leitevik, Sør-StokkeKarmøy, Rogaland41524.06.2016 
Leknes, SkånevikEtne, Hordaland31004.07.2012 
LindåsHobøl, Østfold11105.06.2010 
Losveien 12, Fyn, HvasserTjøme, Vestfold11005.06.2016 
MoenGranvin, Hordaland11030.07.2010 
MollandskjærGrimstad, Aust-Agder51107.07.2014 
MorlandFjell, Hordaland81417.06.2014 
MølenLarvik, Vestfold11027.05.2012 
MølenLarvik, Vestfold21022.07.2017 
Nedre TimenesKristiansand, Vest-Agder21018.06.2016 
NordvikBergen, Hordaland21118.07.2018 
OgnasandenHå, Rogaland81001.07.2015 
Otteid (Storedal)Marker, Østfold261115.07.2018 
PresthammerKarmøy, Rogaland31123.05.2014 
Revtangen Ornitologiske StasjonKlepp, Rogaland11330.05.2008 
RognVang, Oppland71524.06.2016 
Rogn, HaganeVang, Oppland11129.06.2013 
RollandBergen, Hordaland41201.07.2008 
RonevatnetFlekkefjord, Vest-Agder11019.07.2012 
Rustmoen, RusteNord-Fron, Oppland11027.06.2011 
SandaaArendal, Aust-Agder21006.07.2015 
SjøsandenMandal, Vest-Agder11010.07.2012 
SkårKarmøy, Rogaland11009.07.1982 
Spornes,TromøyArendal, Aust-Agder41020.07.2017 
SundeStavanger, Rogaland31307.07.2012 
SørborgBergen, Hordaland111605.06.2018 
Sørkedalen 914Oslo21125.06.2013