Cerapteryx graminis (Gressmarkfly)

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Macro-heterocera" (Nattsommerfugler makro)»Noctuidae (Nattfly)»Hadeninae»Cerapteryx»Cerapteryx graminis (Gressmarkfly)

Cerapteryx graminis (Gressmarkfly)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
AmtdalGrimstad, Aust-Agder11002.08.2010 
AndersbånnveienAndebu, Vestfold21014.07.2017 
ArendalsvegenEvje og Hornnes, Aust-Agder211026.08.2008 
AskimAskim, Østfold41128.07.2014 
AunvågenFrøya, Sør-Trøndelag11004.08.2008 
AurdalVindafjord, Rogaland11126.07.2006 
Austrått (Riarveien)Sandnes, Rogaland31001.08.2014 
BakkeløkkaHurum, Buskerud11117.07.2016 
Barmanveien 9Hitra, Sør-Trøndelag11127.07.2019 
Barrustmoen, VinstraNord-Fron, Oppland61015.07.2013 
Bekkum, KvikneskogenNord-Fron, Oppland481805.09.2016 
Bekkumsetra, ØldalenNord-Fron, Oppland21029.07.2011 
Benneches veiTrondheim, Sør-Trøndelag11030.07.2011 
Beverøya CampingBø, Telemark21103.07.2011 
Bjelland,TromøyArendal, Aust-Agder21014.08.2015 
BjøravågFinnøy, Rogaland11024.06.2016 
BjårvatnetHå, Rogaland111023.08.2013 
BlindheimBergen, Hordaland201004.08.2017 
Blussuvoll (Tyholt/Berg)Trondheim, Sør-Trøndelag61030.07.2019 
BlåfjelletVaksdal, Hordaland11027.07.2018 
BrumåsavegenSørum, Akershus11001.08.2014 
BrusandHå, Rogaland11003.07.2010 
Buar-KullerødvannetStokke, Vestfold11125.08.2012 
BuøyTokke, Telemark51021.07.2014 
Bø campingBø, Telemark21013.08.2010 
Bøleveien 18Sandefjord, Vestfold211518.08.2012 
BørhusVang, Oppland11002.08.2016 
DaleSandnes, Rogaland61001.09.2015 
Dalen, LitleskareLindås, Hordaland361323.09.2015 
DalsøynaFjaler, Sogn og Fjordane11012.08.2012 
DevlesvingenTrondheim, Sør-Trøndelag301019.08.2012 
DrangedalDrangedal, Telemark11120.07.2006 
Dronning Åsas veiTrondheim, Sør-Trøndelag21023.08.2009 
EgenesFlekkefjord, Vest-Agder111021.07.2016 
EideKarmøy, Rogaland81008.08.2019 
Eidesand, VinstraNord-Fron, Oppland11031.07.2010 
Eidfjord sentrumEidfjord, Hordaland41209.08.2007 
EidsborgTokke, Telemark21019.07.2017 
EigerøyEigersund, Rogaland11004.09.2011 
Eigerøy fyrEigersund, Rogaland11011.07.2014 
Engelskmannsbrygga, HenningsværVågan, Nordland131206.09.2018 
ErdalEidfjord, Hordaland11023.07.2014 
ErgavatnetKlepp, Rogaland291027.07.2016 
Erling MichelsensveiOslo51205.08.2011 
EstenstadTrondheim, Sør-Trøndelag11102.08.2008 
Etna campingEtnedal, Oppland11005.08.2011 
FanafjellsvegenBergen, Hordaland11107.08.2009 
FillingsnesFrøya, Sør-Trøndelag141102.08.2015 
Finnfjordeidet, eiendommen GranheimLenvik, Troms21007.08.2015 
Finse alpine forskningsstasjonUlvik, Hordaland11012.08.2010