Scoparia ancipitella (Grå mosemott)

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Micro-heterocera" (Nattsommerfugler mikro)»Pyralidae (Halvmøll)»Scopariinae»Scoparia»

Scoparia ancipitella (Grå mosemott)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
Bakka v.GudvangenAurland, Sogn og Fjordane11023.06.2016 
BlindheimBergen, Hordaland51017.08.2015 
DaleSandnes, Rogaland21104.08.2015 
EgenesFlekkefjord, Vest-Agder61021.07.2016 
ErgavatnetKlepp, Rogaland11029.07.2015 
GursliLund, Rogaland11002.08.2015 
HosangerOsterøy, Hordaland141316.07.2018 
Hyttetomta, SvanesEigersund, Rogaland41126.07.2017 
KnappenØygarden, Hordaland21223.07.2015 
Kvalstad, SvanøyFlora, Sogn og Fjordane11024.07.2017 
KvidavigjåFinnøy, Rogaland11018.07.1993 
MorlandFjell, Hordaland51019.08.2015 
Nes, Stølen, ved SvineeikaKvam, Hordaland11001.09.2015 
NipedalenBergen, Hordaland11130.06.2014 
NipedalenBergen, Hordaland11112.07.2014 
NLA LærerhøgskolenBergen, Hordaland31126.08.2015 
NordvikBergen, Hordaland11019.07.2018 
OtteidMarker, Østfold11012.07.2016 
Otteid (Storedal)Marker, Østfold21019.07.2018 
PresthammerKarmøy, Rogaland11031.07.2008 
Revtangen Ornitologiske StasjonKlepp, Rogaland31105.09.2018 
Ringerike folkehøyskole, TolpinrudRingerike, Buskerud11121.06.2014 
RullestadtjernSki, Akershus11112.07.2009 
SevheimFinnøy, Rogaland11023.06.1991 
SørborgBergen, Hordaland51102.08.2018 
TengesdalBjerkreim, Rogaland11016.08.2015 
Øvsthus, HosangerOsterøy, Hordaland11025.07.2014