Ypsolophidae (Sigdmøll)

Velg underfamilie

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Micro-heterocera" (Nattsommerfugler mikro)»
»

Ypsolophidae (Sigdmøll)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
AndersbånnveienSandefjord, Vestfold og Telemark21014.07.2017 
ArboretetSandnes, Rogaland11016.08.2016 
Austre plantning,UtsiraUtsira, Rogaland11029.09.2015 
Austrått (Riarveien)Sandnes, Rogaland21031.07.2014 
Bekkum, KvikneskogenNord-Fron, Innlandet513612.09.2018 
BirkelandFlekkefjord, Agder11026.03.2017 
BjellandArendal, Agder11005.09.2014 
Bjelland,TromøyArendal, Agder104014.08.2015 
BjårvatnetHå, Rogaland72023.08.2013 
Botnetjønn, TromøyArendal, Agder11017.07.2014 
Bøleveien 18Sandefjord, Vestfold og Telemark135902.10.2011 
BørhusVang, Innlandet22123.07.2019 
DaleSandnes, Rogaland153005.05.2016 
Dalen, LitleskareAlver, Vestland11102.09.2014 
DevlesvingenTrondheim, Trøndelag93318.08.2012 
DrangedalDrangedal, Vestfold og Telemark86811.04.2010 
EgenesFlekkefjord, Agder368802.05.2017 
Eigerøy fyrEigersund, Rogaland11011.07.2014 
EigjenesetGjesdal, Rogaland11019.09.2016 
Engelskmannsbrygga, HenningsværVågan, Nordland11209.10.2013 
ErgavatnetKlepp, Rogaland51004.09.2015 
Erling MichelsensveiOslo11208.07.2011 
Etna campingEtnedal, Innlandet22005.08.2011 
FanafjellsvegenBergen, Vestland32111.09.2009 
FevikGrimstad, Agder11019.03.2011 
FlødevigaArendal, Agder54128.07.2013 
FosselandheiaveienKvinesdal, Agder11026.03.2017 
GjedlakleiveBjerkreim, Rogaland11120.07.2008 
GjettumBærum, Viken84329.08.2011 
GranSnåase - Snåsa, Trøndelag51218.07.2011 
Grindvoll i LunnerLunner, Viken53014.09.2011 
GrønnlienBergen, Vestland774413.08.2013 
GursliLund, Rogaland62002.08.2015 
Hasselgården, JomfrulandKragerø, Vestfold og Telemark144211.07.2015 
Hefte,TromøyArendal, Agder22104.07.2016 
Herberg,utsiraUtsira, Rogaland21030.09.2015 
Herdla FuglestasjonAskøy, Vestland11101.08.2013 
HerfellLarvik, Vestfold og Telemark43023.07.2017 
HetlandBjerkreim, Rogaland32107.09.2016 
HindaråvågTysvær, Rogaland11028.03.2011 
HosangerOsterøy, Vestland83314.07.2018 
HvalstadåsenAsker, Viken11131.10.2016 
Hyttetomta, SvanesEigersund, Rogaland566326.07.2017 
HøllandHå, Rogaland213918.05.2013 
HålandTysvær, Rogaland52130.07.2014 
Jeløya sydMoss, Viken43122.08.2018 
John Skaarvolds vegTrondheim, Trøndelag11011.08.2009 
JuvikaAlver, Vestland11011.09.2010 
Jøriveien 19Kristiansund, Møre og Romsdal122019.09.2017 
Kløvdalen, KvikneNord-Fron, Innlandet112125.08.2015