Petrophora chlorosata (Bregnemåler)

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Macro-heterocera" (Nattsommerfugler makro)»Geometridae (Målere)»Ennominae»Petrophora»Petrophora chlorosata (Bregnemåler)

Petrophora chlorosata (Bregnemåler)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
Dalen, LitleskareLindås, Hordaland11013.06.2015 
EgenesFlekkefjord, Vest-Agder11016.06.2015 
GursliLund, Rogaland11001.06.2015 
Leitevik, Sør-StokkeKarmøy, Rogaland11027.06.2015 
MorlandFjell, Hordaland111013.06.2015 
Otteid (Storedal)Marker, Østfold21021.06.2015 
Øvre EknesLindås, Hordaland11112.05.2015