Acleris bergmanniana (Roseflatvikler)

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Micro-heterocera" (Nattsommerfugler mikro)»Tortricidae (Viklere)»Tortricinae»Acleris»

Acleris bergmanniana (Roseflatvikler)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
AndersbånnveienAndebu, Vestfold11014.07.2017 
Barrustmoen, VinstraNord-Fron, Oppland11121.07.2013 
Bekkum, KvikneskogenNord-Fron, Oppland11029.07.2013 
BeltevigaKristiansand, Vest-Agder11008.07.2012 
BjellandArendal, Aust-Agder41007.07.2015 
Bjelland,TromøyArendal, Aust-Agder31102.07.2014 
Bøleveien 18Sandefjord, Vestfold11114.07.2012 
EftangLarvik, Vestfold11005.07.2016 
EgenesFlekkefjord, Vest-Agder41019.07.2016 
EidsborgTokke, Telemark21119.07.2017 
Engelskmannsbrygga, HenningsværVågan, Nordland11018.08.2015 
ErgavatnetKlepp, Rogaland91024.07.2016 
FillingsnesFrøya, Sør-Trøndelag11031.07.2015 
FlødevigaArendal, Aust-Agder21028.07.2013 
GjengstøaEide, Møre og Romsdal11031.07.2017 
Grindvoll i LunnerLunner, Oppland51128.07.2011 
GrønnlienBergen, Hordaland11124.07.2011 
Hasselgården, JomfrulandKragerø, Telemark181012.07.2015 
HerfellLarvik, Vestfold21012.07.2017 
HolsekerUlstein, Møre og Romsdal41210.07.2016 
Hyttetomta, SvanesEigersund, Rogaland81126.07.2017 
HøllandHå, Rogaland21031.08.2010 
JerdalRøyken, Buskerud11014.07.2017 
KnappenØygarden, Hordaland11026.07.2013 
Losveien 12, Fyn, HvasserTjøme, Vestfold11012.06.2018 
MorlandFjell, Hordaland11131.07.2013 
MorvikBergen, Hordaland21125.06.2018 
MosevegenLødingen, Nordland51018.08.2019 
MølenLarvik, Vestfold31024.06.2017 
Nedre TimenesKristiansand, Vest-Agder11008.07.2013 
NipedalenBergen, Hordaland11126.06.2014 
NipedalenBergen, Hordaland11104.08.2010 
OgnasandenHå, Rogaland81023.07.2013 
OrrestrandaKlepp, Rogaland31030.07.2012 
OrrestrandaKlepp, Rogaland11110.07.2011 
PresthammerKarmøy, Rogaland11024.07.2008 
Revtangen Ornitologiske StasjonKlepp, Rogaland1141328.07.2018 
RognVang, Oppland51314.08.2013 
Rogn, HaganeVang, Oppland21018.07.2014 
SaltsteinKragerø, Telemark11014.07.2013 
SandaaArendal, Aust-Agder31006.07.2015 
Sandaa,tromøyArendal, Aust-Agder11001.07.2014 
SandhålandKarmøy, Rogaland11001.07.2008 
SauøyaVågan, Nordland21028.08.2015 
SjøsandenMandal, Vest-Agder11010.07.2012 
Spornes,TromøyArendal, Aust-Agder51005.07.2016 
Søylandsvatnet sørHå, Rogaland21027.07.2010 
Tårnbåen, JomfrulandKragerø, Telemark21013.07.2014 
ValleBamble, Telemark11112.07.2012 
ValleValle, Aust-Agder11018.07.2013