Agriopis

Velg art

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Macro-heterocera" (Nattsommerfugler makro)»Geometridae (Målere)»Ennominae»
»

Agriopis

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
ApalvikTysvær, Rogaland11004.04.2011 
ArendalsvegenEvje og Hornnes, Agder52213.10.2007 
AskimIndre Østfold, Viken51419.10.2014 
BakkeløkkaAsker, Viken11123.03.2017 
Barmanveien 9Hitra, Trøndelag21127.03.2019 
Bekkum, KvikneskogenNord-Fron, Innlandet161515.09.2018 
BirkelandFlekkefjord, Agder22026.03.2017 
BlikshamnKarmøy, Rogaland11023.03.2009 
BlindheimBergen, Vestland42020.04.2018 
BlåfjelletVaksdal, Vestland11122.09.2019 
Breilisikten 19 BKristiansund, Møre og Romsdal21007.05.2013 
BreiskallenGjøvik, Innlandet11110.10.2019 
Breistein/Bjørgvin fengselBergen, Vestland11013.04.2010 
Bøleveien 18Sandefjord, Vestfold og Telemark32327.03.2012 
DaleSandnes, Rogaland21030.03.2016 
Dalen, LitleskareAlver, Vestland42007.11.2015 
DevlesvingenTrondheim, Trøndelag11131.10.2009 
DimnaUlstein, Møre og Romsdal11126.11.2014 
DrangedalDrangedal, Vestfold og Telemark22214.10.2007 
EgenesFlekkefjord, Agder72228.03.2017 
Engelskmannsbrygga, HenningsværVågan, Nordland81307.10.2015 
ErgavatnetKlepp, Rogaland22016.09.2014 
Erling MichelsensveiOslo11213.10.2010 
EspelandsveienSandnes, Rogaland11014.04.2011 
FanafjellsvegenBergen, Vestland32212.02.2008 
FillingsnesFrøya, Trøndelag52004.04.2010 
FinnesetVågan, Nordland21210.11.2014 
FjellværbuktaHitra, Trøndelag11106.04.2009 
FløyenBergen, Vestland11015.03.1992 
FrognerparkenOslo11021.10.2012 
Gamle BergenBergen, Vestland11015.03.2011 
GjedlakleiveBjerkreim, Rogaland11110.02.2008 
Gjerde i VatsVindafjord, Rogaland11031.03.2007 
GranSnåase - Snåsa, Trøndelag431227.09.2017 
Grenaderveien, VatneSandnes, Rogaland11124.03.2016 
Grindvoll i LunnerLunner, Viken21005.10.2011 
GrønnlienBergen, Vestland8921116.04.2013 
GylTingvoll, Møre og Romsdal51013.04.2009 
HaakonsvernBergen, Vestland21005.03.2009 
HagalidHjelmeland, Rogaland11001.04.2010 
Hallaråkervegen 169Bømlo, Vestland22119.02.2008 
HaltdalenHoltålen, Trøndelag51217.10.2015 
HauglandAskøy, Vestland42509.04.2010 
HellandsøyVågan, Nordland11011.10.2012 
Herdla FuglestasjonAskøy, Vestland11120.04.2013 
HersdalTysvær, Rogaland11007.04.2010 
HesthaugenBergen, Vestland21212.03.2020 
HetlandBjerkreim, Rogaland162014.03.2016 
HindaråvågTysvær, Rogaland11028.03.2011 
HolsekerUlstein, Møre og Romsdal21222.03.2016