Hydrelia flammeolaria (Gul kjerrmåler)

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Macro-heterocera" (Nattsommerfugler makro)»Geometridae (Målere)»Larentiinae»Hydrelia»

Hydrelia flammeolaria (Gul kjerrmåler)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
AustråttSandnes, Rogaland11011.06.2014 
BakkeløkkaHurum, Buskerud11131.05.2018 
Baroniet i RosendalKvinnherad, Hordaland11010.06.2018 
Bekken, EstenstadTrondheim, Sør-Trøndelag11024.06.2009 
BjellandArendal, Aust-Agder21007.07.2015 
Bjelland,TromøyArendal, Aust-Agder11001.07.2014 
Bjerga. HylsfjordenSuldal, Rogaland21008.06.2016 
BjøravågFinnøy, Rogaland11024.06.2016 
BjårvatnetHå, Rogaland11026.06.2013 
BrennmyraSnåsa, Nord-Trøndelag11119.06.2013 
BygnesKarmøy, Rogaland11008.06.2014 
Bøleveien 18Sandefjord, Vestfold11120.07.2012 
DaleSandnes, Rogaland21005.07.2015 
Dalen, LitleskareLindås, Hordaland11117.08.2015 
DrangedalDrangedal, Telemark11103.07.2010 
EgenesFlekkefjord, Vest-Agder131021.07.2016 
EstenstadTrondheim, Sør-Trøndelag11124.06.2009 
FedaKvinesdal, Vest-Agder21029.06.2014 
Fosseland campingKvinesdal, Vest-Agder11010.07.2010 
GranSnåsa, Nord-Trøndelag11017.06.2012 
GranabuktaSnåsa, Nord-Trøndelag11117.06.2009 
Grindvoll i LunnerLunner, Oppland11126.06.2011 
GrønnlienBergen, Hordaland81101.07.2013 
GursliLund, Rogaland11001.06.2014 
Hasselgården, JomfrulandKragerø, Telemark11003.07.2012 
HauglandAskøy, Hordaland11217.07.2010 
Hefte,TromøyArendal, Aust-Agder21016.07.2014 
HerfellLarvik, Vestfold41022.07.2017 
HonsfetÅmli, Aust-Agder11029.06.2010 
HosangerOsterøy, Hordaland21209.06.2018 
Hyttetomta, SvanesEigersund, Rogaland41011.07.2010 
HøllandHå, Rogaland11129.06.2010 
HålandTysvær, Rogaland11010.06.2006 
Indre BogeVaksdal, Hordaland11002.06.2018 
KvaløyVindafjord, Rogaland11027.05.2008 
KvanndalenModalen, Hordaland11101.07.2011 
Lavollmyra, BymarkaTrondheim, Sør-Trøndelag11015.07.2010 
LeinøraTrondheim, Sør-Trøndelag11030.06.2012 
Leknes, SkånevikEtne, Hordaland11008.08.2010 
LyfjelletSuldal, Rogaland11007.06.2016 
MollandskjærGrimstad, Aust-Agder31007.07.2014 
MorlandFjell, Hordaland11007.06.2009 
MorvikBergen, Hordaland21203.06.2018 
Nedre TimenesKristiansand, Vest-Agder11018.06.2016 
NLA LærerhøgskolenBergen, Hordaland21115.06.2012 
OgnasandenHå, Rogaland21127.06.2013 
OtteidMarker, Østfold11013.07.2016 
Otteid (Skinnarbu)Marker, Østfold11024.07.2016 
Otteid (Storedal)Marker, Østfold251230.06.2019 
OusdalSirdal, Vest-Agder11010.07.2010