Hydrelia flammeolaria (Gul kjerrmåler)

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Macro-heterocera" (Nattsommerfugler makro)»Geometridae (Målere)»Larentiinae»Hydrelia»

Hydrelia flammeolaria (Gul kjerrmåler)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
AustråttSandnes, Rogaland11011.06.2014 
BakkeløkkaAsker, Viken11131.05.2018 
Baroniet i RosendalKvinnherad, Vestland11010.06.2018 
Bekken, EstenstadTrondheim, Trøndelag11024.06.2009 
BjellandArendal, Agder21007.07.2015 
Bjelland,TromøyArendal, Agder11001.07.2014 
Bjerga. HylsfjordenSuldal, Rogaland21008.06.2016 
BjøravågStavanger, Rogaland11024.06.2016 
BjårvatnetHå, Rogaland11026.06.2013 
BrennmyraSnåase - Snåsa, Trøndelag11119.06.2013 
BygnesKarmøy, Rogaland11008.06.2014 
Bøleveien 18Sandefjord, Vestfold og Telemark11120.07.2012 
DaleSandnes, Rogaland21005.07.2015 
Dalen, LitleskareAlver, Vestland11117.08.2015 
DrangedalDrangedal, Vestfold og Telemark11103.07.2010 
EgenesFlekkefjord, Agder131021.07.2016 
EstenstadTrondheim, Trøndelag11124.06.2009 
FedaKvinesdal, Agder21029.06.2014 
Fosseland campingKvinesdal, Agder11010.07.2010 
GranSnåase - Snåsa, Trøndelag11017.06.2012 
GranabuktaSnåase - Snåsa, Trøndelag11117.06.2009 
Grindvoll i LunnerLunner, Viken11126.06.2011 
GrønnlienBergen, Vestland81101.07.2013 
GursliLund, Rogaland11001.06.2014 
Hasselgården, JomfrulandKragerø, Vestfold og Telemark11003.07.2012 
HauglandAskøy, Vestland11217.07.2010 
Hefte,TromøyArendal, Agder21016.07.2014 
HerfellLarvik, Vestfold og Telemark41022.07.2017 
HonsfetÅmli, Agder11029.06.2010 
HosangerOsterøy, Vestland21209.06.2018 
Hyttetomta, SvanesEigersund, Rogaland41011.07.2010 
HøllandHå, Rogaland11129.06.2010 
HålandTysvær, Rogaland11010.06.2006 
Indre BogeVaksdal, Vestland11002.06.2018 
KvaløyVindafjord, Rogaland11027.05.2008 
KvanndalenModalen, Vestland11101.07.2011 
Lavollmyra, BymarkaTrondheim, Trøndelag11015.07.2010 
LeinøraTrondheim, Trøndelag11030.06.2012 
Leknes, SkånevikEtne, Vestland11008.08.2010 
LyfjelletSuldal, Rogaland11007.06.2016 
Løvstakken østBergen, Vestland11024.06.2020 
MollandskjærGrimstad, Agder31007.07.2014 
MorlandØygarden, Vestland11007.06.2009 
MorvikBergen, Vestland21203.06.2018 
Nedre TimenesKristiansand, Agder11018.06.2016 
NLA LærerhøgskolenBergen, Vestland21115.06.2012 
NordvikBergen, Vestland21028.06.2020 
OgnasandenHå, Rogaland21127.06.2013 
OtteidMarker, Viken11013.07.2016 
Otteid (Skinnarbu)Marker, Viken11024.07.2016