Phiaris cespitana (Engprydvikler)

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Micro-heterocera" (Nattsommerfugler mikro)»Tortricidae (Viklere)»Olethreutinae»Phiaris»

Phiaris cespitana (Engprydvikler)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
AndersbånnveienAndebu, Vestfold11011.07.2017 
Bakka v.GudvangenAurland, Sogn og Fjordane11023.06.2016 
Bekkum, KvikneskogenNord-Fron, Oppland61329.07.2013 
Bjelland,TromøyArendal, Aust-Agder21002.07.2014 
BjøravågFinnøy, Rogaland11024.06.2016 
BrusandHå, Rogaland11022.06.2017 
BrusandHå, Rogaland11003.07.2010 
BuøyTokke, Telemark11005.07.2015 
Bøleveien 18Sandefjord, Vestfold11223.06.2011 
Dalen, LitleskareLindås, Hordaland21103.09.2014 
DrangedalDrangedal, Telemark11115.07.2008 
EftangLarvik, Vestfold11105.07.2016 
EgenesFlekkefjord, Vest-Agder11017.06.2014 
Eigerøy fyrEigersund, Rogaland11026.07.2014 
ErdalEidfjord, Hordaland21123.07.2014 
ErgavatnetKlepp, Rogaland21022.08.2012 
FillingsnesFrøya, Sør-Trøndelag11030.06.2017 
HaltdalenHoltålen, Sør-Trøndelag11103.08.2015 
Hasselgården, JomfrulandKragerø, Telemark11006.07.2012 
Herdla FuglestasjonAskøy, Hordaland11128.07.2013 
HetlandBjerkreim, Rogaland11124.06.2009 
HosangerOsterøy, Hordaland161016.07.2018 
Hyttetomta, SvanesEigersund, Rogaland251326.07.2017 
HålandTysvær, Rogaland11003.07.2009 
Jøriveien 19Kristiansund, Møre og Romsdal11016.07.2017 
Kløvdalen, KvikneNord-Fron, Oppland11011.06.2018 
KnappenØygarden, Hordaland11231.07.2013 
Kvalstad, SvanøyFlora, Sogn og Fjordane11024.07.2017 
Leitevik, Sør-StokkeKarmøy, Rogaland21029.06.2018 
Leknes, SkånevikEtne, Hordaland11008.07.2010 
Losveien 12, Fyn, HvasserTjøme, Vestfold31331.07.2014 
MoenAlta, Finnmark11005.07.2016 
MoldeLærdal, Sogn og Fjordane11023.06.2017 
MorlandFjell, Hordaland111120.08.2015 
MorvikBergen, Hordaland41125.06.2018 
MølenLarvik, Vestfold11026.07.2012 
MølenLarvik, Vestfold11011.06.2012 
NesKvam, Hordaland81126.07.2012 
NordvikBergen, Hordaland71025.07.2018 
OgnasandenHå, Rogaland121118.07.2013 
OrrestrandaKlepp, Rogaland41017.08.2012 
RekedalSokndal, Rogaland21117.08.2016 
Revtangen Ornitologiske StasjonKlepp, Rogaland931402.08.2018 
RognVang, Oppland41307.07.2014 
SandaaArendal, Aust-Agder11006.07.2015 
SevheimFinnøy, Rogaland11115.07.2009 
SimadalenEidfjord, Hordaland11023.07.2014 
SørborgBergen, Hordaland21001.08.2018 
Søylandsvatnet sørHå, Rogaland41027.07.2010 
TemrebakkaneÅrdal, Sogn og Fjordane11110.07.2018