Pterophorinae

Velg slekt

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Micro-heterocera" (Nattsommerfugler mikro)»Pterophoridae (Fjærmøll)»
»

Pterophorinae

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
10-15 minutter fra vågeBergen, Vestland11129.07.2015 
Alvheim, GuttulfsrødHorten, Vestfold og Telemark11110.07.2009 
AmtdalGrimstad, Agder33002.08.2010 
AndersbånnveienSandefjord, Vestfold og Telemark43014.07.2017 
ArendalsvegenEvje og Hornnes, Agder22108.08.2008 
Bakka v.GudvangenAurland, Vestland75122.06.2017 
BakkeløkkaAsker, Viken951007.05.2019 
BandaksjøenTokke, Vestfold og Telemark11030.07.2010 
BardufossMålselv, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku31023.07.1988 
Barmanveien 9Hitra, Trøndelag11127.07.2019 
Barrustmoen, VinstraNord-Fron, Innlandet11002.07.2013 
Bekkum, KvikneskogenNord-Fron, Innlandet7671510.06.2018 
BeltevigaKristiansand, Agder11008.07.2012 
BennaMelhus, Trøndelag33029.07.2017 
BergValle, Agder11018.07.2013 
BergsaunseterenSnåase - Snåsa, Trøndelag11012.07.2008 
BjellandArendal, Agder95107.07.2015 
Bjelland,TromøyArendal, Agder64014.08.2015 
Bjordal v. VikebygdVindafjord, Rogaland22005.08.2012 
BjårvatnetHå, Rogaland73023.07.2013 
BlikaHjartdal, Vestfold og Telemark11001.07.2009 
Blika gruverHjartdal, Vestfold og Telemark11128.06.2009 
BrusandHå, Rogaland53103.07.2010 
BuøyTokke, Vestfold og Telemark73005.07.2015 
BygnesKarmøy, Rogaland22011.07.2020 
Bøkeskogen VollomAlver, Vestland11217.06.2017 
Bøleveien 18Sandefjord, Vestfold og Telemark3561527.07.2012 
BønasandKarmøy, Rogaland11019.06.2019 
BørhusVang, Innlandet11002.08.2016 
DalegardenVaksdal, Vestland11123.06.2010 
DalenTokke, Vestfold og Telemark11010.06.2017 
Dalen, LitleskareAlver, Vestland11023.07.2015 
DevlesvingenTrondheim, Trøndelag133114.08.2012 
DoktortjønnaRøros, Trøndelag11015.07.2020 
DrangedalDrangedal, Vestfold og Telemark99904.07.2011 
DrevsjøEngerdal, Innlandet11013.08.2015 
Dronning Åsas veiTrondheim, Trøndelag11124.07.2008 
DrøbakFrogn, Viken11107.04.2012 
EftangLarvik, Vestfold og Telemark33005.07.2016 
EgenesFlekkefjord, Agder63228.06.2016 
Eidfjord sentrumEidfjord, Vestland21013.07.2007 
EidsborgTokke, Vestfold og Telemark106119.07.2017 
EikelandTime, Rogaland11104.07.2012 
EkebergOslo11002.07.2020 
ErdalEidfjord, Vestland11023.07.2014 
ErgavatnetKlepp, Rogaland102024.07.2016 
Etna campingEtnedal, Innlandet22005.08.2011 
FagerbakkenSnåase - Snåsa, Trøndelag11019.06.2008 
FanafjellsvegenBergen, Vestland11007.08.2009 
FestningenTrondheim, Trøndelag11122.06.2008