Phigalia pilosaria (Marsmåler)

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Macro-heterocera" (Nattsommerfugler makro)»Geometridae (Målere)»Ennominae»Phigalia»Phigalia pilosaria (Marsmåler)

Phigalia pilosaria (Marsmåler)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
ApalvikTysvær, Rogaland11004.04.2011 
AureSykkylven, Møre og Romsdal11014.02.2002 
Barmanveien 9Hitra, Sør-Trøndelag11123.02.2019 
BirkelandFlekkefjord, Vest-Agder11026.03.2017 
BlindheimBergen, Hordaland21006.04.2016 
Bøleveien 18Sandefjord, Vestfold21122.03.2012 
DaleSandnes, Rogaland11014.03.2016 
Djupedalen, TengesdalBjerkreim, Rogaland11005.04.2010 
DrangedalDrangedal, Telemark11110.04.2008 
EgenesFlekkefjord, Vest-Agder21014.03.2017 
Ellingsrud, Erling MichelsensveiOslo11308.04.2011 
Erling MichelsensveiOslo11011.03.2011 
GjedlakleiveBjerkreim, Rogaland11110.02.2008 
GrønnlienBergen, Hordaland31104.04.2011 
HagalidHjelmeland, Rogaland11001.04.2010 
HetlandBjerkreim, Rogaland41115.03.2016 
HetlandskogenBjerkreim, Rogaland11022.02.2015 
HindaråvågTysvær, Rogaland11028.03.2011 
HomslandsvatnetGjesdal, Rogaland11125.03.2010 
Hyttetomta, SvanesEigersund, Rogaland101216.03.2012 
HøllandHå, Rogaland91326.03.2012 
HålandTysvær, Rogaland41001.03.2014 
Ilsvåg.Vindafjord, Rogaland11023.03.2015 
InnværBømlo, Hordaland21425.02.2008 
Jøriveien 19Kristiansund, Møre og Romsdal131319.04.2018 
Klefstadbukta, BynesetTrondheim, Sør-Trøndelag51315.03.2016 
KnappenØygarden, Hordaland11128.02.2014 
KrossleitetFjell, Hordaland11124.04.2013 
Kvernhusvik, MelandsjøHitra, Sør-Trøndelag11019.02.2017 
Leknes, SkånevikEtne, Hordaland11102.04.2011 
LindåsHobøl, Østfold31309.03.2014 
Lista fyrFarsund, Vest-Agder11001.04.2011 
MannsverkBergen, Hordaland11105.03.2009 
ManumTønsberg, Vestfold11131.03.2016 
MorlandFjell, Hordaland51430.03.2014 
Myra, BarmanHitra, Sør-Trøndelag51202.04.2017 
Nedre TimenesKristiansand, Vest-Agder11016.04.2013 
NeslandsvatnDrangedal, Telemark11114.03.2007 
NipedalenBergen, Hordaland11124.02.2008 
NLA LærerhøgskolenBergen, Hordaland41002.03.2012 
OlahjellenÅlesund, Møre og Romsdal11125.02.2010 
Otteid (Storedal)Marker, Østfold151431.05.2019 
PresthammerKarmøy, Rogaland41027.02.2019 
Revtangen Ornitologiske StasjonKlepp, Rogaland71214.03.2016 
SevheimFinnøy, Rogaland11026.12.1994 
SevheimsheiaFinnøy, Rogaland11006.02.1988 
SnillfjordSnillfjord, Sør-Trøndelag11116.03.2012 
SørborgBergen, Hordaland11112.03.2014 
Sørkedalen 914Oslo51530.04.2013 
TengesdalBjerkreim, Rogaland21006.04.2011