Archips xylosteana (Spraglet bjellevikler)

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Micro-heterocera" (Nattsommerfugler mikro)»Tortricidae (Viklere)»Tortricinae»Archips»

Archips xylosteana (Spraglet bjellevikler)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
AndersbonnveienSandefjord, Vestfold11016.07.2019 
AndersbånnveienAndebu, Vestfold11014.07.2017 
Bjelland,TromøyArendal, Aust-Agder21002.07.2014 
Bøleveien 18Sandefjord, Vestfold51320.07.2012 
DaleSandnes, Rogaland11018.08.2015 
DrangedalDrangedal, Telemark11105.08.2008 
EgenesFlekkefjord, Vest-Agder231221.07.2016 
EidsborgTokke, Telemark21103.08.2011 
ErdalEidfjord, Hordaland11123.07.2014 
FlødevigaArendal, Aust-Agder21028.07.2013 
Fosseland campingKvinesdal, Vest-Agder11010.07.2010 
Grindvoll i LunnerLunner, Oppland11028.07.2011 
GursliLund, Rogaland31002.08.2012 
Hasselgården, JomfrulandKragerø, Telemark41012.07.2015 
Hefte,TromøyArendal, Aust-Agder21016.07.2014 
HerfellLarvik, Vestfold41023.07.2017 
HetlandBjerkreim, Rogaland11007.08.2015 
Hyttetomta, SvanesEigersund, Rogaland21125.07.2014 
Jeløya sydMoss, Østfold11005.07.2018 
MerdøArendal, Aust-Agder11001.08.2013 
MølenLarvik, Vestfold31022.07.2017 
Nedre TimenesKristiansand, Vest-Agder21125.07.2012 
NesKvam, Hordaland11026.07.2012 
SimadalenEidfjord, Hordaland11119.07.2007 
SkålandLund, Rogaland21002.08.2015 
Spornes,TromøyArendal, Aust-Agder31005.07.2016 
VerpentangenHurum, Buskerud21210.07.2011 
Øytangen, JomfrulandKragerø, Telemark61212.07.2015