Archips xylosteana (Spraglet bjellevikler)

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Micro-heterocera" (Nattsommerfugler mikro)»Tortricidae (Viklere)»Tortricinae»Archips»

Archips xylosteana (Spraglet bjellevikler)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
AndersbonnveienSandefjord, Vestfold og Telemark11016.07.2019 
AndersbånnveienSandefjord, Vestfold og Telemark11014.07.2017 
Bjelland,TromøyArendal, Agder21002.07.2014 
Bøleveien 18Sandefjord, Vestfold og Telemark51320.07.2012 
DaleSandnes, Rogaland11018.08.2015 
DrangedalDrangedal, Vestfold og Telemark11105.08.2008 
EgenesFlekkefjord, Agder231221.07.2016 
EidsborgTokke, Vestfold og Telemark21103.08.2011 
ErdalEidfjord, Vestland11123.07.2014 
FlødevigaArendal, Agder21028.07.2013 
Fosseland campingKvinesdal, Agder11010.07.2010 
Grindvoll i LunnerLunner, Viken11028.07.2011 
GursliLund, Rogaland31002.08.2012 
Hasselgården, JomfrulandKragerø, Vestfold og Telemark41012.07.2015 
Hefte,TromøyArendal, Agder21016.07.2014 
HerfellLarvik, Vestfold og Telemark41023.07.2017 
HetlandBjerkreim, Rogaland11007.08.2015 
Hyttetomta, SvanesEigersund, Rogaland21125.07.2014 
Jeløya sydMoss, Viken11005.07.2018 
MerdøArendal, Agder11001.08.2013 
MølenLarvik, Vestfold og Telemark31022.07.2017 
Nedre TimenesKristiansand, Agder21125.07.2012 
NesKvam, Vestland11026.07.2012 
SimadalenEidfjord, Vestland11119.07.2007 
SkålandLund, Rogaland21002.08.2015 
Spornes,TromøyArendal, Agder31005.07.2016 
VerpentangenAsker, Viken21210.07.2011 
Øytangen, JomfrulandKragerø, Vestfold og Telemark61212.07.2015