Deltote pygarga (Hvitkantglansfly)

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Macro-heterocera" (Nattsommerfugler makro)»Noctuidae (Nattfly)»Eustrotiinae»Deltote»

Deltote pygarga (Hvitkantglansfly)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
BjellandArendal, Aust-Agder31007.07.2015 
Bjelland,TromøyArendal, Aust-Agder31117.07.2014 
BredmosenMarker, Østfold11025.05.2018 
Bøleveien 18Sandefjord, Vestfold11117.06.2011 
Hasselgården, JomfrulandKragerø, Telemark71211.07.2015 
Hefte,TromøyArendal, Aust-Agder11016.07.2014 
HerfellLarvik, Vestfold31012.07.2017 
Hyttetomta, SvanesEigersund, Rogaland21103.07.2009 
HøllandHå, Rogaland11120.07.2010 
Jeløya sydMoss, Østfold11005.07.2018 
JerdalRøyken, Buskerud21014.07.2017 
MollandskjærGrimstad, Aust-Agder31202.07.2010 
MølenLarvik, Vestfold41022.07.2017 
Nedre TimenesKristiansand, Vest-Agder41218.06.2016 
Nedre TimenesKristiansand, Vest-Agder11008.07.2013 
NjervesandenLindesnes, Vest-Agder11108.08.2015 
Ospelia, HomborsundGrimstad, Aust-Agder11002.08.2010 
OtteidMarker, Østfold41016.06.2017 
Otteid (Storedal)Marker, Østfold801406.06.2019 
SandaaArendal, Aust-Agder51011.06.2017 
SkytebanenFarsund, Vest-Agder11126.05.2012 
Spornes,TromøyArendal, Aust-Agder31020.07.2017 
VerpentangenHurum, Buskerud41411.07.2013 
Øytangen, JomfrulandKragerø, Telemark11107.07.2012