Bryotropha terrella

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Micro-heterocera" (Nattsommerfugler mikro)»Gelechiidae (Båtmøll)»Gelechiinae»Bryotropha»

Bryotropha terrella

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
Austrått (Riarveien)Sandnes, Rogaland31001.08.2014 
Bekkum, KvikneskogenNord-Fron, Oppland51503.08.2013 
BjellandArendal, Aust-Agder21007.07.2015 
Bjelland,TromøyArendal, Aust-Agder11016.07.2014 
BjårvatnetHå, Rogaland31023.07.2013 
BlikshamnKarmøy, Rogaland21004.07.2010 
BruRennesøy, Rogaland11025.06.2013 
DaleSandnes, Rogaland11011.08.2015 
DrangedalDrangedal, Telemark11103.07.2012 
EgenesFlekkefjord, Vest-Agder51013.06.2016 
ErgavatnetKlepp, Rogaland111027.07.2016 
FillingsnesFrøya, Sør-Trøndelag11110.07.2011 
Grindvoll i LunnerLunner, Oppland11020.07.2011 
GrønnlienBergen, Hordaland111013.08.2013 
HauglandAskøy, Hordaland11123.06.2010 
Hefte,TromøyArendal, Aust-Agder11015.07.2014 
HetlandBjerkreim, Rogaland41024.06.2016 
HolsekerUlstein, Møre og Romsdal31231.07.2016 
HosangerOsterøy, Hordaland51215.07.2018 
Hyttetomta, SvanesEigersund, Rogaland151026.07.2017 
HøllandHå, Rogaland11029.06.2010 
Ilsvåg.Vindafjord, Rogaland11004.06.2014 
JarsteinenKarmøy, Rogaland11119.06.2010 
KnappenØygarden, Hordaland11101.07.2015 
Kvalstad, SvanøyFlora, Sogn og Fjordane11024.07.2017 
LeiteneKarmøy, Rogaland11017.08.2010 
Leitevik, Sør-StokkeKarmøy, Rogaland21323.06.2016 
LienOs, Hordaland11027.07.2010 
MildevatnetBergen, Hordaland11027.06.2013 
MorlandFjell, Hordaland181227.07.2015 
MorvikBergen, Hordaland11101.08.2018 
MosterhamnBømlo, Hordaland11012.08.2006 
MølenLarvik, Vestfold11015.08.2015 
NesKvam, Hordaland21113.07.2010 
NipedalenBergen, Hordaland51311.08.2010 
NjervesandenLindesnes, Vest-Agder11108.08.2015 
NodlandEigersund, Rogaland21015.07.2010 
NordvikBergen, Hordaland21027.07.2010 
OgnaHå, Rogaland11030.06.2013 
OgnasandenHå, Rogaland121001.07.2015 
OrrestrandaKlepp, Rogaland11005.07.2012 
PresthammerKarmøy, Rogaland121125.08.2015 
Revtangen Ornitologiske StasjonKlepp, Rogaland81106.08.2012 
RognVang, Oppland11124.07.2016 
RøynebergSola, Rogaland11015.08.2015 
SandvatnKarmøy, Rogaland21023.06.2009 
SevheimFinnøy, Rogaland21022.07.2013 
SjursetLindås, Hordaland11006.07.2010 
SkålandLund, Rogaland11016.09.2015 
SkårKarmøy, Rogaland11003.07.2011