«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Kjell Tore Vogsland (20.07.2008)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Kjell Tore Vogsland (20.07.2008)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Kjell Tore Vogsland (20.07.2008)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Kjell Tore Vogsland (22.07.2008)
Rhopobota ustomaculana (Tyttebærhakevikler) Kjell Tore Vogsland (22.07.2008)
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) Olav Krogsæter (23.07.2008)
Udea prunalis (Buskengmott) Olav Krogsæter (23.07.2008)
Aphomia sociella (Humlebolvoksmott) Michael Fredriksen (22.07.2008)
Endrosis sarcitrella (Klistermøll) Michael Fredriksen (22.07.2008)
Elophila nymphaeata (Flekkdammott) Michael Fredriksen (21.07.2008)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Olav Krogsæter (21.07.2008)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Olav Krogsæter (21.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (21.07.2008)
Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll) Trond Einar Brobakk (19.07.2008)
Anania hortulata (Nesleengmott) Trond Einar Brobakk (19.07.2008)
Stenoptilia pterodactyla (Tveskjeggveronikafjærmøll) Olav Krogsæter (20.07.2008)
Udea prunalis (Buskengmott) Olav Krogsæter (20.07.2008)
Eudonia truncicolella (Barkmosemott) Olav Krogsæter (20.07.2008)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Olav Krogsæter (20.07.2008)
Crambus pascuella (Beitenebbmott) Olav Krogsæter (20.07.2008)
Udea prunalis (Buskengmott) Michael Fredriksen (20.07.2008)
Udea prunalis (Buskengmott) Frode Falkenberg (20.07.2008)
Epinotia immundana (Brun kveldvikler) Frode Falkenberg (20.07.2008)
Gelechia sororculella Frode Falkenberg (20.07.2009)
Eucosma obumbratana (Dylleengvikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Archips rosana (Brun bjellevikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Agriphila straminella (Blek nebbmott) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (18.07.2008)
Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll) Trond Einar Brobakk (22.06.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Trond Einar Brobakk (22.06.2008)
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) Trond Einar Brobakk (22.06.2008)
Argyresthia brockeella Frode Falkenberg (27.06.2008)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) Frode Falkenberg (27.06.2008)
Euhyponomeutoides albithoracellus Kjell Tore Vogsland (15.07.2008)
Tinea pellionella (Pelsmøll) Kjell Tore Vogsland (15.07.2008)
Helcystogramma rufescens Kjell Tore Vogsland (15.07.2008)
Pediasia contaminella (Rappnebbmott) Kjell Tore Vogsland (15.07.2008)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Kjell Tore Vogsland (15.07.2008)
Phycitodes saxicola (Kystsmalmott) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Eudonia pallida (Blek mosemott) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Phycitodes saxicola (Kystsmalmott) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Thiodia citrana (Sitronvikler) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Eudonia truncicolella (Barkmosemott) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)