Hopp til hovedinnhold

Peribatodes rhomboidaria (Grå barkmåler)

DeltakerKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
Even MjaalandSandnes, Rogaland781327.08.2016
Alf Tore MjøsKlepp, Rogaland661609.09.2023
Kjell MjølsnesKlepp, Rogaland181026.07.2017
Frode FalkenbergBergen, Vestland161204.09.2026
Leiv Tommas HaugenKarmøy, Rogaland131129.08.2026
Fredrik BirkelandSola, Rogaland131009.09.2015
Håvar HvedingStavanger, Rogaland91121.10.2014
Øyvind SticklerSandefjord, Vestfold711002.08.2025
Ivar StormoIndre Østfold, Østfold71126.09.2019
Stein RuiTønsberg, Vestfold21229.07.2017
Ole-Bjarte FatlandKarmøy, Rogaland11422.07.2017
Egil FrantzenBergen, Vestland11119.07.2010
Marcia KyleOslo11023.07.2023