Hopp til hovedinnhold

Parastichtis suspecta (Rødlig løvfly)

DeltakerKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
Svein Sellevold BekkumLødingen, Nordland581811.09.2015
Frode FalkenbergBergen, Vestland441528.08.2026
Nils RognVang, Innlandet261712.09.2025
Kjell MjølsnesKlepp, Rogaland161130.07.2014
Even MjaalandSandnes, Rogaland111419.07.2017
Rune VoieUllensvang, Vestland61130.07.2010
Pål MølnvikSnåase - Snåsa, Trøndelag41026.08.2022
Leiv Tommas HaugenKarmøy, Rogaland41011.08.2022
John SkartveitBergen, Vestland41512.08.2023
Alf Tore MjøsKlepp, Rogaland41329.08.2020
Sveinung SigbjørnsenVaksdal, Vestland31224.08.2026
Trond Einar BrobakkTrondheim - Tråante, Trøndelag21120.08.2011
Lars Erik JohannessenIndre Østfold, Østfold21215.08.2015
Dag O. BollingmoTrondheim - Tråante, Trøndelag21215.08.2012
Eivind NielsenKarmøy, Rogaland21025.07.2016
Geirr O PedersenFrogn, Akershus21010.08.2011
Michael FredriksenBergen, Vestland11110.08.2009
Olav JulsrudOslo11126.07.2011
Peter ForsethTrondheim - Tråante, Trøndelag11015.08.2022
Olav KrogsæterØygarden, Vestland11119.08.2010
Dag Øivind IngierdFrogn, Akershus11227.07.2011
Jan Inge KarlsenMålselv, Troms11115.08.2025
Ivar StormoIndre Østfold, Østfold11105.08.2014
John GrønningBjerkreim, Rogaland11006.08.2015
Kjell Tore VogslandDrangedal, Telemark11115.07.2009