«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)

  • Triaxomera parasitella Eli Gates (23.05.2014)
  • Gracillaria syringella (Syrinminérmøll) Eli Gates (19.05.2014)
  • Aphomia sociella (Humlebolvoksmott) John Stenersen (22.05.2014)
  • Coleophora sp. John Stenersen (23.05.2014)
  • Mompha sturnipennella John Stenersen (23.05.2014)
  • Mompha sturnipennella John Stenersen (23.05.2014)
  • Mompha sturnipennella John Stenersen (23.05.2014)
  • Grapholita funebrana (Plommefrøvikler) John Stenersen (23.05.2014)
  • Yponomeuta sedella (Smørbukkspinnmøll) John Stenersen (23.05.2014)
  • Gracillaria syringella (Syrinminérmøll) John Stenersen (23.05.2014)
  • Elachista canapennella John Stenersen (23.05.2014)
  • Elachista canapennella John Stenersen (23.05.2014)
  • Elachista canapennella John Stenersen (23.05.2014)
  • Elachista maculicerusella John Stenersen (23.05.2014)
  • Alucita hexadactyla (Kaprifolfingermøll) John Stenersen (23.05.2014)
  • Nematopogon swammerdamella John Stenersen (23.05.2014)
  • Nematopogon swammerdamella John Stenersen (23.05.2014)
  • Plutella xylostella (Vandrekålmøll) John Stenersen (23.05.2014)
  • Plutella xylostella (Vandrekålmøll) John Stenersen (23.05.2014)
  • Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) John Stenersen (23.05.2014)
  • Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) John Stenersen (23.05.2014)
  • Parornix sp. John Stenersen (23.05.2014)
  • Coleophora sp. John Stenersen (23.05.2014)
  • Coleophora sp. John Stenersen (23.05.2014)
  • Dichrorampha simpliciana (Burotvikler) John Stenersen (24.05.2014)
  • Elachista canapennella John Stenersen (24.05.2014)
  • Elachista canapennella John Stenersen (24.05.2014)
  • Eucosmomorpha albersana (Vivendelvikler) John Stenersen (24.05.2014)
  • Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) John Stenersen (24.05.2014)
  • Alucita hexadactyla (Kaprifolfingermøll) John Stenersen (24.05.2014)
  • Alucita hexadactyla (Kaprifolfingermøll) John Stenersen (24.05.2014)
  • Carpatolechia proximella John Stenersen (24.05.2014)
  • Mompha sturnipennella John Stenersen (24.05.2014)
  • Mompha sturnipennella John Stenersen (24.05.2014)
  • Glyphipterix forsterella John Stenersen (24.05.2014)
  • Yponomeuta sedella (Smørbukkspinnmøll) John Stenersen (24.05.2014)
  • Yponomeuta sedella (Smørbukkspinnmøll) John Stenersen (24.05.2014)
  • Elachista maculicerusella John Stenersen (24.05.2014)
  • Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) John Stenersen (24.05.2014)
  • Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) John Stenersen (24.05.2014)
  • Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) John Stenersen (24.05.2014)
  • Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) John Stenersen (24.05.2014)
  • Coleophora deauratella (Kløversekkmøll) John Stenersen (24.05.2014)
  • Grapholita funebrana (Plommefrøvikler) John Stenersen (25.05.2014)
  • Elachista maculicerusella John Stenersen (25.05.2014)
  • Coleophora sp. John Stenersen (25.05.2014)
  • Syndemis musculana (Grå bladvikler) John Stenersen (25.05.2014)
  • Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) John Stenersen (25.05.2014)